bratrské spory

Válka v královské rodině trvá! William s Harrym se posadili daleko od sebe

Princ Harry a princ William
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Princ Harry nedávno přiznal, že jeho vztah s bratrem poslední dobou dost ochladl a už se téměř nevídají. Když se tedy v sobotu večer oba bratři poprvé od prohlášení setkali v sále na tradičním festivalu, vzbudili přirozeně pozornost britských médií. Těm neuniklo, že od sebe seděli dost daleko.

Harry s Williamem se v sobotu večer setkali poprvé na veřejnosti od chvíle, kdy Harry v dokumentu televize ITV prohlásil, že jejich vztah poslední dobou není příliš vřelý. Minulý měsíc se svěřil, že se už příliš nesetkávají a každý z nich se vydal v životě jinou cestou.

 

Od té doby spolu bratry na veřejnosti nikdo neviděl. V sobotu se ale sešli v jednom sále při příležitosti tradičního Festivalu vzpomínek, který pořádá významná britská charitativní organizace.

 

 

Na balkóně měla královská rodina celý box pro sebe a uprostřed jako obvykle seděla královna Alžběta II. Britská média však zaujalo, že Harry s Meghan si sedl do kouta na úplně opačnou stranu než William s Kate. Upozornil na to například britský deník Mirror.

 

 

Zasedací pořádek se ale podle tzv. pozorovatelů královské rodiny od toho loňského nijak nelišil. Na chování Williama a Harryho tak dle jejich slov nebylo ten večer nic zvláštního.

sei TN.cz