Zahraničí

Přítel Diany odhalil nové tajemství! Jednoho syna upřednostňovala

Přítel Diany odhalil nové tajemství! Jednoho syna upřednostňovala
Zdroj: Profimedia

Princ William a princ Harry mají odmalička dobré vztahy a na svoji maminku princeznu Dianu rádi vzpomínají. Její láska však nebyla dávána oběma stejně. Blízký přítel Diany odhalil, kterého ze synů více upřednostňovala a proč.

Princezna Diana, která zemřela v roce 1997, své dva syny milovala. Princ Harry a princ William na ni také stále rádi vzpomínají. Podle informací Richarda Kaye, který znal Dianu velmi dobře, měla projevovat svou lásku a péči více Harrymu. Měla k tomu být však přinucena okolnostmi, uvedl britský deník Mirror.

Diana věděla, že by se William mohl jednou stát králem a bude mu věnována veškerá pozornost. Proto se rozhodla Harrymu vynahradit fakt, že on na trůn nikdy neusedne. "Jako kompenzaci Harrymu Diana dávala více lásky, věnovala pozornost spíše jemu," napsal Kay.

Diana se příteli se vším svěřila. "Musela jsem. Charles a já jsme pracovali velmi tvrdě na tom, aby oba chlapci dostali od nás stejně času a lásky, ale ostatní v rodině se soustředí na Williama," řekla mu kdysi Diana.

Související obsah

Není známé, kdo byli ti ostatní, kteří preferovali Williama, ale podle Kaye měla být Diana několikrát konfrontována královnou Alžbětou II. o tom, koho má mít raději. "Harry si stěžoval, že kdykoliv s Williamem navštívili svou prababičku v domě Clarence, byl to vždy William, který se rozčílil a seděl vedle ní. To není fér, říkal Harry své matce," doplnil Kay.

Diana se také celou dobu snažila, aby synové měli normální výchovu a požadovala po zaměstnancích paláce, aby je oslovovali jejich jmény, nikoliv "vaše královská výsosti" nebo "princi".

Jak Harry, tak i William svou maminku stále postrádají. "Rád bych chtěl její rady. Rád bych, aby poznala Kate a viděla vyrůstat naše děti. Jsem smutný, že to tak nebude, že ji nikdy nepoznají," řekl William v jednom z rozhovorů.

Připomeňte si reportáž o narození prince Louise:

ČTĚTE TAKÉ:

Maminka byla trhlá a šílená, shodli se synové Lady Diany
Jak by vypadala princezna Diana jako babička a jaká by byla?

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz