Legendární seriál

Velké finále Ordinace už tento čtvrtek! Diváky čeká obrovské překvapení

Velké finále Ordinace v růžové zahradě - 1
Zdroj: TV Nova
Televizní finále Ordinace už tento čtvrtek na TV Nova
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
7.6. 2021 16:57

Dlouhých 16 let hrdinové seriálu Ordinace v růžové zahradě vstupovali každý týden do českých domácností a jejich příběhy z kamenické nemocnice se staly neoddělitelnou součástí životů statisíců fanoušků. Všechno ale jednou končí, a tak se tento čtvrtek 10. června ve 20:20 odehraje televizní finále nejúspěšnějšího projektu v historii TV Nova.

Zdravotní sestra Radka v podání Anny Julie Slováčkové se stala jednou z divácky nejoblíbenějších postav posledních sezón Ordinace. I televizní finále legendárního seriálu se bude točit kolem jejího osudu.

 

Radka přijíždí v bílé limuzíně k průhonickému zámku. Vystupuje a na sobě má svatební šaty. Konečně nastalo to, po čem tolik toužila. Její velký den! Po žádosti o ruku i následných peripetiích si vezme fotbalistu Rosiče, kterého hraje Václav Jílek.

 

Dav svatebčanů jásá, atmosféra už nemůže být slavnostnější, na svatbu dokonce dorazili Miro Žbirka a Iva Frühlingová, aby nevěstě a ženichovi osobně zazpívali ordinační znělku Někdy stačí dát jen dech.

 

GALERIE: Velké finále Ordinace v růžové zahradě

1
/
14
Zdroj: TV Nova
Velké finále Ordinace v růžové zahradě - 3

 

Jenže všichni Radku moc dobře znají, a tak se aspoň trochu obávají, aby Rosičovi své ano přece jenom řekla. Diváci tak budou nejen plakat dojetím z velkolepé svatby i finále milovaného seriálu, ale do poslední chvíle budou drženi v napětí, jak to celé dopadne.

 

 

Příznivci Ordinace od jejích tvůrců dostanou ještě poslední velký dárek. Na svatbu do Průhonic totiž kromě těch současných dorazí i spousta seriálových hrdinů z minulosti.

 

Ve čtvrtek se tak můžete těšit na Lukáše Hejlíka, Janu Strykovou, Pavla Kikinčuka, Veroniku Arichtevu, Daniela Bambase a další oblíbené herečky a herce, kteří si v Ordinaci zahráli.

 

Finálový díl Ordinace v růžové zahradě 2 s poněkud tajemným názvem Druhá šance sledujte už ve čtvrtek 10. června ve 20:20 na TV Nova.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz