Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

horor na slovensku

Žárlivec se vrátil z vězení. První, co udělal, byla vražda manželky

Vražda Olívie
Zdroj: facebook
Milan a Olívie

Slovenská policie vyšetřuje vraždu Olívie (28), kterou měl pobodat do krku před restaurací její partner Milan (26). Policie muže zadržela hned po tragédii.

Otřesná událost se stala v pátek uprostřed bílého dne ve slovenské obci Plešivec v okrese Rožňava. Vraždě předcházela hádka mezi partnery. "Muž svou družku zezadu napadl a bodal jí nožem do krku," řekla deníku Pluska.sk policejní mluvčí Lenka Ivanová. Žena bojovala o život, ale zemřela při převozu do nemocnice.

 

Milan svou partneru zřejmě podezíral z nevěry. "Ty jsi mě podváděla! To jsi neměla dělat. Zařval Milan podle svědků na Olívii. "Z jejího těla tekla krev. On odběhl kousek dál, sundal si boty a začal se řezat do nohou. Potom si nůž zabodl i do břicha," popsal deníku Pluska.sk Vojtěch, který vše viděl.

 

 

Jestli byla jeho motivem žárlivost, zatím policie nepotvrdila, ale tvrdí to i kamarád páru. Milan se měl totiž dva dny před vraždou vrátit z vězení a u piva se od kamarádů dozvěděl, že mu byla Olívie nevěrná. "Když ho policie zatkla, tak jsem na něj zakřičel, proč to udělal. Odpověděl, že ho podváděla," řekl kamarád páru.

 

Tragédii přihlížel nejstarší syn partnerů, kterému je sedm let. Olívie měla s Milanem ještě dvě další děti. Milan je nyní v péči lékařů. Mladého muže policie obvinila z obzvlášť závažného zločinu vraždy a výtržnictví. Hrozí mu  20 až 25 let ve vězení, možná i doživotí.

ham TN.cz