VIDEO nezvyklá reakce

Ochranka bez roušky v Tescu plivala na zákazníka! "Telefon smažeš, než ti ji vypálím!"

Martin Klícha
Martin Klícha
15.9. 2020 13:11
Téma:

Opět platí nařízení, podle kterého by měli lidé v obchodech nosit ochranu úst a nosu. Někteří lidé, kteří dohlíží na dodržování tohoto opatření, zachází velmi daleko. Příkladem je incident z Vysokého Mýta, kdy člen ochranky obchodu po upozornění na to, že také nemá roušku, neváhal přejít k nadávkám, výhrůžkám, nakupujícího dokonce po vyhroceném sporu poplival.

Kvůli šíření koronaviru musí Češi do obchodů vstupovat pouze s ochranou úst a nosu. Občas se může stát, že lidé například roušku nemají, v mnoha případech stačí upozornění a vše je v pořádku. Jsou tací, kteří vzniklé situace řeší po svém.

 

S velmi nevhodným chováním v době šíření koronaviru se setkal Tomáš B. při nakupování ve Vysokém Mýtě. Upozornil člena ochranky na to, že on sám má špatně nasazenou roušku, i když ji po ostatních vyžaduje.

 

Tím se rozhořel vyhrocený spor. "Poslouchej, ty koště. Ten telefon si smažeš, než ti ji tady vypálím," vyhrožoval člen ochranky. Nechyběla sprostá slova i urážení rodinných příslušníků.

 

 

Spor se nakonec přesunul ke vchodu do obchodu, kde člen ochranky na nakupujícího dokonce plivnul.

 

"Jedná se o zásadní lidské a profesionální selhání pracovníka ochranky. Jeho chování je naprosto nepřípustné. V reakci na to jsme okamžitě požádali agenturu, z které tento pracovník pochází, aby s ním ukončili veškerou spolupráci pro naši společnost. Zákazníkům se za jeho chování velice omlouváme," sdělil k incidentu mluvčí společnosti Tesco Václav Koukolíček.

TN.cz