záchrana a pátrání

Policisté zachránili muže s 9 promile! Už zjistili, kdo to je

Slovenská policie
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto
Tomáš Brych
Tomáš Brych, Kateřina Sejková
Publikováno 31. 12. 2019
Téma:

Neuvěřitelných devět promile naměřili policisté z Trnavy muži, kterého objevili v sobotu v šest ráno před tamní poliklinikou. Muž žije, nikdo ale nevěděl, kdo to je. Nakonec se policii podařilo zjistit jeho identitu díky pomoci veřejnosti.

Zcela bezvládný muž ležel v sobotu na lavičce před poliklinikou ve slovenském městě Trnava. Policejní hlídka si ho všimla v 6 hodin ráno. Přivolaným záchranářům se ho podařilo oživit a muž následně skončil v trnavské nemocnici, informuje web tvnoviny.sk.

 

Totožnost muže policisté až do pondělního večera neznali - neměl u sebe žádné doklady a nikdo ani nenahlásil, že by byl nezvěstný. Proto se obrátili s žádostí o pomoc na veřejnost. "Pokud muže poznáváte, nebo jste ho z pátku na sobotu viděli v Trnavě, kontaktujte nás na tísňové lince 158," uvedli slovenští policisté na facebooku.

 

Síla sociálních sítí nezklamala. Netrvalo dlouho a policisté konečně - díky pomoci veřejnosti - zjistili, kdo muž s devíti promilemi je. Jeho fotografie proto z facebooku stáhli. Muž leží už čtvrtý den ve Fakultní nemocnici Trnava a podle mluvčí Kateřiny Tittelové je jeho stav nadále kritický.

Související témata:
TN.cz