Zlatý Slavík

Zápal plic ustupuje! Manažerka prozradila, jak je na tom Karel Gott 

Karel Gott na narozeninové party
Zdroj: Profimedia
Veronika Hándlová
Veronika Hándlová
Aktualizováno 31.7. 2019 16:08

Karel Gott je stále v péči lékařů, jeho zdravotní stav se ale zlepšuje. TN.cz o tom informovala mistrova manažerka Aneta Stolzová. Kvůli akutnímu zápalu plic musel zpěvák minulý týden zrušit plánované vystoupení na festivalu Benátská.

"Zdravotní stav pana Gotta se lepší, zápal plic je pomalu na ústupu. Pan Gott je dále v ambulantní péči lékařů, kteří sledují jeho celkový zdravotní stav," řekla pro TN.cz Gottova manažerka Aneta Stolzová. 


Zpráva určitě potěšila nespočet fanoušků, které vyděsilo, že mistr musel rušit koncerty. Naposledy se jednalo o festival, kde měl Karel Gott vystupovat společně s hosty. 

 

"Vážení příznivci Karla Gotta, z důvodu akutního zápalu plic musí pan Gott s velkým politováním zrušit své čtvrteční vystoupení na festivalu Benátská s Impulsem," napsala před týdnem Stolzová na jeho oficiální facebook.Karel Gott měl na festivalu vystoupit ve dvacet hodin a zpívat měl celou hodinu a čtvrt. Byť se opravdu snažil, jeho zdravotní stav mu nedovolil přijít. Fanoušky bolelo srdce o to více, když věděli, že se jedná o poslední letošní koncert. Nebyl to jediný zrušený koncert v posledních měsících.

 

V lednu zrušil koncert, který měl mít v polovině června v O2 aréně u příležitosti svých osmdesátin. V současné době dělá zpěvák se zlatem hrdle všechno proto, aby se mohl vrátit na pódium.

TN.cz