Kolaps při obřadu

Zásah záchranářů na pohřbu Nekonečného! Odvezli jeho sestru

Sestra Dana Nekonečného zkolabovala na jeho pohřbu
Zdroj: Profimedia
Sestra Dana Nekonečného zkolabovala na jeho pohřbu

Na pohřeb baviče a zpěváka Dana Nekonečného muselo kromě průvodu žlutých aut jet i jedno, s nímž původně nikdo nepočítal – sanitka pražských záchranářů. Ta z motolského krematoria odvezla Nekonečného sestru Lenku Konečnou. Během obřadu se jí udělalo špatně a zkolabovala.

Lenka Konečná se už s jedním předčasně zesnulým bratrem musela rozloučit, ve čtvrtek dávala poslední sbohem i svému druhému bratrovi, zpěvákovi a bavičovi Danovi Nekonečnému, který zemřel minulý týden ve věku pouhých 52 let.

 

GALERIE: Sestra Dana Nekonečného zkolabovala na jeho pohřbu

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Sestra Dana Nekonečného zkolabovala na jeho pohřbu - 1

 

Na začátku pohřbu stála ještě Konečná po boku bývalé partnerky Dana Nekonečného Zuzany Kardové, pak se jí ale udělalo nevolno.

 

"Zapracovaly nervy a Lenka zkolabovala. Nevíme, co s ní je. V sanitce se ji pokoušejí dát dohromady," uvedla v motolském krematoriu pro deník Blesk Kardová.

 

Fotografové zachytili moment, kdy Konečná ležela na lavičce v předsálí, nohy měla zvednuté na opěrku přistavené židle a tři ženy jí pomáhali. Do sanitky ale byla podle fotografů už Konečná schopná s mírnou pomocí záchranářů dojít po vlastních nohou.

 

 

Zásah na pohřbu Nekonečného potvrdila i mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová. "Po 15. hodině jsme vysílali záchranářskou posádku do motolského krematoria ke pětačtyřicetileté ženě s akutní stresovou reakcí. Po ošetření jsme ji odvezli na urgentní příjem motolské nemocnice," uvedla pro TN.cz Poštová.

 

Pohřeb Dana Nekonečného byla show, podívejte se na reportáž TV Nova:

vbo TN.cz