smutná zpráva

Velká tragédie: Zemřel známý brněnský rapper! Udusil se při večeři

Pan Chalan
Zdroj: Tafrob
Rapper Pan Chalan tragicky zemřel
Téma:

Brněnskou hudební scénu zasáhla smrt rappera Alana K., který vystupoval pod jménem Pan Chalan. Hudebník zemřel za tragických okolností – udusil se kouskem jídla. Smutnou zprávu oznámil známý brněnský klub na sociálních sítích.

"S lítostí oznamujeme, že nás navždy opustil náš kamarád a kolega Alan K., Pan Chalan. Jsme zdrcení, vyjadřujeme rodině a všem blízkým upřímnou soustrast. Fléda s tvým odchodem ztratila kus své duše. Ať už jsi kdekoliv, doufáme, že je ti dobře. Sbohem, kamaráde. Díky za všechno," napsali na facebooku zástupci brněnského klubu Fléda.

 

Podle informací TN.cz se Pan Chalan udusil chlebíčkem při večeři. Jeho bezvládné tělo v bytě údajně našla jeho matka. Po Alanovi zůstala fenka jménem Shila.

 

Alan se hudbě věnoval velkou část svého života. "Udělal hrozně moc pro brněnský rap," popsala TN.cz jeho kamarádka Lucie. Jeho smrt zasáhla i známého rappera Tafroba. Umělci spolu v minulosti i spolupracovali. "Kamaráde! Mám tě rád a jednou se snad potkáme a dáme ještě freestyle jak v létě na Dráze," napsal Tafrob.

 

 

Nečekaný odchod Pana Chalana otřásl jeho fanoušky i kamarády. "Odpočívej v pokoji kámo. Budu na tebe vzpomínat s velkou úctou, nikdy nezapomenu, jsi pro mě velký pan," napsal Lukáš. "Díky! Za chvíle, kdy naše krev byla mladá," napsal Standa.
 

"Je těžké vypíchnout, co mi bude nejvíc chybět. Pravděpodobně ty naše debaty o roli Ruska v současném světě byly asi nej. Tak pozdravuj v pekle a drž mi tam místečko," napal Marek. "Díky za všechny mejdany na Flédě," reagoval Petr.  "Moc jsem si tě vážil kámo," napsal Jaroslav.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz