Incident v Rychnově nad Kněžnou

Muže policie obvinila z vraždy, manželka v nemocnici zemřela!

Téma:

Sedmačtyřicetiletá žena, kterou ve čtvrtek večer v Rychnově nad Kněžnou v restauraci podle informací TV Nova postřelil vlastní manžel, v noci na pátek zemřela. A to poté, co mu oznámila, že se chce rozvést. Pár měl tři děti. Kriminalisté již zahájili trestní stíhání podezřelého.

"Kolegy po střelbě volal personál restaurace, hlídka byla na místě velmi rychle. Muž na ni čekal, policisté u něj zajistili krátkou střelnou zbraň," řekla v pátek ráno policejní mluvčí Ivana Ježková.

 

Zatím není jasné, kolik výstřelů v restauraci vlastně padlo, podle informací TV Nova muž vystřelil pouze jednou či dvakrát. Pistoli měl legálně.

 

Zbraň podle zatím dostupných informací použil krátce poté, co mu manželka oznámila, že se s ním chce rozvést. Ženu měl střelit do hlavy.

 

 

"Ke střelbě došlo v zadním odlehlém prostoru baru, kde dvojice byla sama. V ostatních prostorách se v tu dobu nacházelo dalších 13 lidí, kteří okamžitě restauraci opustili," popsala mluvčí policie.

 

Pár měl podle informací TV Nova tři děti - dvě už dospělé a další ve věku 13 let. Zajímavostí je, že i když na náměstí u restaurace přistával po střelbě vrtulník, ženu v kritickém stavu do nemocnice nakonec vezla sanitka.

 

"Kriminalisté dnes odpoledne zahájili trestní stíhání 49letého muže, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy, za který mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na 18 let," doplnila v pátek odpoledne Ježková.


GALERIE: Střelba v Rychnově nad Kněžnou

1
/
4
Zdroj: AKTU.cz
Střelba v Rychnově nad Kněžnou - 1

 

pez TN.cz