Magické datum

Zpěvák Milan Drobný (72) se oženil! Gott na svatbu nedorazil

Téma:

Zpěvák Milan Drobný se v 72 letech znovu oženil! Vzal si přítelkyni Danu Polcaro, kterou požádal o ruku letos v lednu. Pro svatbu si vybrali magické datum 7. 7. 2017, obřad se konal v prostorách Vily Kajetánka.

Svatební obřad začal 7. 7. 2017 přesně ve 12:07, aby bylo šťastných sedmiček v datu ještě víc. Podle numerologů i astrologů je tento den pro svatbu nešťastný, ani to ale Milana Drobného a jeho vyvolenou neodradilo.

 

Dvojice si řekla své ano ve vile Kajetánka. Svědkyní 72letého Milana Drobného byla zpěvačka a dlouholetá přítelkyně Yvetta Simonová. Pozvání přijal i herec Luděk Sobota, manželé Krampolovi nepřišli.

 

Drobný pozval i svého dlouholetého přítele Karla Gotta s manželkou Ivanou - a to i přes to, že právě ona má být důvodem dlouhotrvajících sporů mezi oběma zpěváky. Gott ale nakonec nedorazil, a tak zřejmě hádky nadále trvají. Obřadu se zúčastnilo okolo třiceti hostů.

 

 

Po obřadu následovala hostina jen pro nejbližší přátelé a rodinu a konala se v prostorách Vily Kajetánka. Svatba se uskutečnila půl roku po zásnubách, Drobný přítelkyni Danu Polcaro požádal o ruku v lednu.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
epa tn.cz / TV Nova