galerie Odhalené soukromí

Takhle bydlí hvězdy Ordinace Lukáš Hejlík a Martin Zounar

Hejlík, Zounar
Zdroj: TN.cz
Téma:

Lukáš Hejlík i Martin Zounar jsou hvězdami Ordinace v růžové zahradě 2. Lukáš v seriálu hraje lehkomyslného sukničkáře Jáchyma Kalinu, Martin zase nepříliš oblíbeného doktora Bohdana Švarce.

Herec Lukáš Hejlík, kterého znáte jako lehkomyslného sukničkáře Jáchyma Kalinu z Ordinace v růžové zahradě 2, je pohodář, který bydlí ve svém pražském bytě. Často však utíká za klidem na svou oblíbenou chalupu na Moravě.

 

Pražský dvoupokojový byt je příjemný, vzdušný, světlý, s vysokými stropy. Majitel miluje jednoduchost až strohost, obrazy, knihy a vaření. Byt svědčí o tom, že se majitel může pochlubit šikovnýma rukama. Nábytek vyrobený z europalet je naprosto originální a úchvatný.

 

GALERIE: Byt Lukáše Hejlíka

1
/
9
Zdroj: Jakub Deml
Lukáš Hejlík - 2

 

Když chce Lukáš Hejlík uniknout shonu hlavního města, vydá se na svou chalupu nedaleko Brna. Tu taky s trochou nadsázky používá jako knihovnu. "Na chalupě mám knih skoro deset tisíc, chalupa je v podstatě knihovna," prozradil před časem představitel Jáchyma.

 

GALERIE: Chalupa Lukáše Hejlíka

1
/
21
Zdroj: Foto Jakub Holas
Na chalupě u Lukáše Hejlíka - 1

 

Doktor Bohdan Švarc je sobecký a sebestředný. Příliš lidí ho v jeho okolí v lásce nemá. Jeho představitel Martin Zounar ale mu v reálném životě příliš podobný není. Zounar bydlí v domě a jedním z jeho "království" je kuchyně.

 

Podívejte se na to, jak to vypadá u herce Martina Zounara:

 

 

 

Máte rádi Ordinaci? Vše o seriálu najdete na stránkách Nova.cz. Poslední díly Ordinace můžete zdarma vidět na portálu NOVA Plus. Všechny díly jsu na portálu VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:
ZKAŽENÉ KLAPKY z ORDINACE: Takhle perlí Lukáš Hejlík i Martin Zounar!
Tajnosti Lukáše Hejlíka: Jsem takový žoviálně utlachaný
Poznáte syna slavného herce? A co nám o něm jeho táta prozradil? Zjistíte v rozhovoru

 

TN.cz