Brno v šoku!

Horor v Brně: Školačka (15) posekala kamarádku (10) sekyrou

Téma:

Policisté z Brna vyšetřují případ, jaký ještě nezažili. Teprve patnáctiletá dívka chtěla pravděpodobně zavraždit sekerou svoji o pět let mladší kamarádku.

Vše nasvědčuje tomu že si vše dopředu naplánovala. Napadené dívce se podařilo utéct, ale přišla o prst a utrpěla řadu jiných poranění.


Nechce se věřit, že tak chladnokrevného činu je schopná teprve patnáctiletá dívka. Podle svědků vylákala svoji o pět let mladší kamarádku na vycházku do místního lesíku. Počítala s tím, že se vrátí sama. Vražednou zbraň nesla v batohu.


Svoji kamarádku v lese přemohla. Následovalo mučení, při kterém ji měla pořezat na těle a nakonec jí usekla prst. Mladší dívku přivázala ke stromu a způsobila jí sedm bodných a řezných ran.


Napadená dívka bojovala o život – využila nepozornosti své trýznitelky a podařilo se jí uprchnout. Nakonec přivolala telefonem rodiče. Mladá útočnice měla podle infromací televize Nova při zatýkáni u sebe sekyru i useknutý prst. Případ vyšetřují policisté jako pokus vraždy. Svůj plán údajně prozradila předem na internetu.


Prý chtěla zabíjet ve jménu Satana. Pokud se potvrdí že patnáctiletá dívka chtěla svoji kamarádku skutečně zavraždit, kriminalisté nechají posoudit její psychický stav. Je pravděpdoobné, že se u ní projevila duševní choroba.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Daniel Landa se pochlubil krvavým obličejem: Takhle mě zbili!

Majk Spirit šokoval krvavou hlavou!

Související témata:
pez, Josef Svoboda TN.cz