Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

prověrka, dům a svatba

Kancléř Mynář se bude ženit! Bere si moderátorku Noskovou

Kancléř Mynář plní sice média především svou podivně lacinou koupí pražské vily, ale v jeho životě se schyluje k další velké události. Bude se ženit - se svou těhotnou přítelkyní Alexandrou Noskovou.

Podle informací televize Nova si Vratislav Mynář, hradní kancléř, za necelé dva měsíce vezme za manželku televizní moderátorku, která je těhotná. Jednatřicetiletá Alexandra a o šestnáct let starší Mynář...

 

Někdo by řekl vypočítavost, jiný by lásku podle věku nesoudil. Kdo má ale jasno, je kartářka. "Tento vztah má naprostou pohodu a klid. V tomto vztahu se může pan Mynář jenom a jenom radovat. Dokonce bych tam viděla ne jedno miminko, ale miminka dvě," prohlásila nad kartami kartářka Jana Skálová.

 

 

Vratislav Mynář byl se svou snoubenkou spatřen minulý týden před Chrámem sv.Víta. Mohlo by se tedy zdát, že obřad proběhne právě tam. To je ale omyl. Podle informací TV Nova se svatebčané sejdou na Moravě v Osvětimanech. Právě tam Mynář působí téměř deset let ve funkci zastupitele.

 

A datum svatby? Zdroj z jejich okolí mluví jasně. Velký den si zřejmě užijí 28. února. "Vybral si velmi dobré datum svatby. 28.2.2015 - je to jedenáctka. Je to den citlivý, je to den, kdy mu bude velmi dobře a kdy se bude radovat," řekla kartářka Skálová.

 

Na přípravy už moc času nezbývá. Víme ale, co snoubenci nepodcenili. Z pražského Hradu by měl údajně dorazit i prezident Miloš Zeman a ujmout se tak role svědka. Zdá se tedy, že nejen slavnostní tabule by mohla být podobná té prezidentské, ale že ji prezident Zeman i sám ochutná.

tn.cz / gar