Kšefty s Ivetinou URNOU

Martucci chce od Rychtáře koupit Ivetinu urnu! Nabízí za ni balík

Josef Rychtář, Martucci
Zdroj: TN.cz

Tahanice o Ivetu Bartošovou pokračují i po její smrti. Tedy alespoň o to, co ze zpěvačky zbylo. Italský hrabě Domenico Martucci chce od vdovce Josefa Rychtáře odkoupit urnu s jejími ostatky. Nabízí mu půl milionu korun.

Rychtář dostal od Martucci prostřednictvím Facebooku zajímavou nabídku. Když vrátí urnu Ivetině rodině, odpustí Rychtářovi sumu, kterou musí podle italského soudu hraběti zaplatit.

 

A není to zrovna malá částka. Za škodu na majetku, kterou Rychtář způsobil při italském tažení kvůli záchraně Ivety, musí do půlky ledna zaplatit 20 000 eur, tedy asi 560 tisíc korun. Jinak mu hrozí exekuce.

 

Má ale několik podmínek. "První: musí vrátit urnu s Ivetiným popelem její rodině. Druhá: musí se veřejně omluvit mé mamince za výtržnost, kterou způsobil v Peschici, a že se dobýval násilím do zámku," píše Martucci na svém profilu.

 

 

Martucci navíc připomněl, že si už Rychtář přišel na pěkné peníze, když s Ivetinou urnou pózoval na fotkách. Slavný vdovec dostal ultimátum. Čas na rozhodnutí má do Vánoc. 

Související témata:
pet TN.cz