Zajímavosti

Bývalý přítel Bartošové si žije na vysoké noze. Chlubí se mercedesem za miliony

Bývalý přítel Bartošové si žije na vysoké noze. Chlubí se mercedesem za miliony
Domenico Martucci a Iveta Bartošová (2. 6. 2011) | Zdroj: Profimedia

Italský šlechtic a zpěvák Domenico Martucci, který v roce 2011 několik měsíců tvořil pár se zesnulou zpěvačkou Ivetou Bartošovou, se tetelí blahem. K výročí vztahu dostal od manželky Nikol luxusní auto za miliony, jímž se okamžitě pochlubil na sociálních sítích. Zdá se, že na Bartošovou osm let po její smrti už vůbec nemyslí. Život jedné z nejpopulárnějších českých zpěvaček přiblíží od 6. května minisérie Iveta na Voyo.

Martucci se nikdy netajil, že ho Bartošová uhranula a ani dlouho po rozchodu na ni nemohl zapomenout. Tomu je už ale nejspíš definitivní konec. Italský šlechtic je šťastný s manželkou Nikol, která mu loni na podzim dala syna Alexandra Vincenta a teď i přepychový mercedes.

"Nemám slov! Moje milovaná manželka mi darovala tento luxusní mercedes k našemu výročí! Žena, která si vše vybudovala sama a je naprostá jednička v obchodování na finančních trzích," rozplýval se Martucci na facebooku. "Jsi neuvěřitelná! Miluji tě, lásko, jsi nejlepší ekonomka, manželka i maminka," doplnil láskyplně.

Zpěvák sehrál zásadní roli v příběhu z léta 2013, kdy Bartošovou odvezl její věčný obdivovatel a podle svých slov i milenec Zdeněk Macura do Itálie. Samozvaný ochránce žen ji údajně měl z Česka odvléct proti její vůli, sám to opakovaně popřel. Pro Bartošovou pak přijel její skutečný partner Josef Rychtář a "vysvobodil" ji z domu Martucciho matky. Ten ji tam předtím ukryl před Macurou. Rychtář na něj po návratu podal trestní oznámení.

Související obsah

Voyo už 6. května uvede třídílnou minisérii Iveta, která popisuje začátky kariéry Ivety Bartošové. Věnovat se bude i jejímu vztahu s Petrem Sepéšim, jenž byl její první láskou. Záhy však zemřel na vlakovém přejezdu. Na něm našla o 29 let později smrt i Bartošová.

Voyo uvede minisérii Iveta. Podívejte se na ukázku: 

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz