ROČNÍ BILANCE

SVATBY ROKU 2014: Tyhle české páry do toho letos praštily

Slavné svatby
Zdroj: Isifa / Facebook
Téma:

Kteři slavní lidé si právě v roce 2014 řekli, že je čas do toho "praštit"? Podívejte se na svatby, které rozhodně stály za to.

I když se podle statistik polovina manželství rozvádí, lidé to neustále zkoušejí. To se týká i slavných párů, kde je rozvodovost snad ještě vyšší, protože jsou pod drobnohledem, takže jim jen tak neprojdou případné nevěry. Tyhle slavné páry to ale letos riskly:

 

Zpěvák Michael Foret, který si jako jeden z mála "superstaristů" dodnes zpěvem vydělává, se oženil v únoru. A měl opravdu krásnou nevěstu.

 

 

Fotograf Jan Saudek tak dlouho sliboval své partnerce Pavlíně, se kterou má už dvě děti, svatbu, až se s ní konečně oženil! Tajně a daleko od domova. V Číně, kde byli v březnu na dovolené. 

 

 

I zpěvačka Marta Jandová byla přítelem Miroslavem Vernerem požádána o ruku na dovolené v Austrálii, když už byla těhotná. Brali se letos 27. června.

 

O jednom červnovém víkendu se vzali Kateřina Pancová a Petr Kott, David Rath na svatbě chyběl a o jejich manželství se zřejmě dozvěděl až z médií.

 

 

V červnu se vdávala i operní pěvkyně Andrea Kalivodová, která byla v té době v šestém měsíci těhotenství. Své "ano" řekla Radkovi Tögelemu v kapli svatého Tomáše v centru Prahy.

 

Letos v červnu se oženil přestavitel Jardy Hejla ze seriálu Ulice Martin Hofmann. Romantická svatba proběhla v Praze v kruhu rodiny a nejbližších přátel Martina a jeho partnerky. Sešlo se na ní téměř dvě stě hostů.

 

 

Jen dva měsíce před porodem řekla modelka Gábina Dvořáková své "ano". Rocker Vašek Noid Bárta se s ní tajně oženil v rozpáleném červenci.

 

 

Stejně jako červen bylo na svatební veselí bohaté i září. Hvězda seriálu Doktoři z Počátků Martin Stránský zasadil početným zástupům fanynek velkou ránu. Představitel doktora Oty Kováře se tajně oženil a dokonce stihl už i zplodit syna.

 

 

Známý návrhář Osmany Laffita je od září „pod čepcem“. Po jednadvaceti letech si vzal svého partnera Guye. Jeden z nejznámějších návrhářů u nás svůj vztah zpečetil v Belgii. Laffita si vzal svého partnera Guye P.Gheysense, se kterým jsou šťastni už 21 let.

 

 

Po dvaceti letech vztahu si Milada Karasová, objevitelka nejznámějších českých topmodelek, v září vzala Michala Dujku z hraběcí rodiny Bubna-Litic.

 

 

Tajnou svatbu letos měli i expremiér Petr Nečas a jeho partnerka Jana Nagyová. Svatbu se jim povedlo utajit před novináři. Jejich manželské štěstí tak kalí už jen to, že současné paní Nečasové stále reálně hrozí, že půjde do kriminálu.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nejdojemnější svatba: Vozíčkář vstal z vozíku a zatančil si s manželkou

Svatba pod vodou: Na kolik vás přijde?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
pet TN.cz