drsné video létaly pěsti

RVAČKA VE VÝMĚNĚ: Mirek sahal na Dominiku, manžel mu to spočítal

Výměna manželek
Zdroj: TV Nova

Na jedné straně kosmetička Dominika Duspivá (30 let) a motorkář Luboš Duspivý (50 let). Na druhé straně výtvarnice Marie Poláková (47 let) a její bláznivý manžel Mirek Polák (57 let). Stačilo jedno výbušné téma a v seriálu Výměna manželek, který poběží ve středu od 20.20 hodin na TV Nova, se zrodila rvačka!

První rodina žije v pronajatém domečku ve vsi Roudné nedaleko Českých Budějovic. "Musela jsem svůj život mému muži přizpůsobit. Hodně věcí musíme tolerovat, protože manželovu koníčku – motorkám – se podřizuje celá rodina,“ říká Dominika, která své nástupkyni napsala v manuálu toto: "Manžel je motorkář tělem i duší, tak se připrav na jeho někdy trochu výstřednější chování. Jinak je hrozně bezva a nekonfliktní. Jestli něco nemá rád, tak je to přikazování, nebo nějaký nátlak na něj."

 

Ve Výměně manželek vládla hodně napjatá atmosféra:

Mirek nakonec z domu, kde byla Dominika, odešel:

 

Mirek s družkou Marií žijí ve vleklé partnerské krizi, která se prohloubila po koupi zdevastovaného obrovského stavení v obci Ješovice poblíž Mělníka. Konflikty partnerů často končí rozbíjením nádobí, hádkou a nakonec vzájemnou ignorací. „Mně vadí, že je vzteklej. Kdyby se nevztekal, tak by šlo spousta věcí vyřešit. Nebýt dětí, už bych dávno odešla. Nemám problém se uživit a začít od začátku,“ řekla Marie. „Ona prostě potřebuje zbrojní pas na hubu,“ dodává Mirek na konto své ženy.

 

 

Už od začátku rozhovoru mezi oběma páry bylo ve vzduchu cítit napětí:

 

Dominice během Výměny začalo vadit, že ji Mirek osahává a má na ni narážky. „Chtěla bych, aby mě přestal ošmatávat, neměl na mě pořád narážky. Už ho nemůžu ani vidět, jen když ho vidím, tak se mi kapse otevírá kudla. Jsem z toho psychicky totálně vyčerpaná. Jsem znechucená. Přeju si, aby mu můj manžel rozbil držku. Už počítám minuty,“ brečela Dominika.


♦ Celé díly VÝMĚNY MANŽELEK sledujte ZDE ♦

 

A pak to přišlo, Luboš vystartoval po Mirkovi:

 

"Je samolibá. Nechci bejt s nervama na dně. Připadá mi, že sem přijela jak na dovolenou,“ řekl na kameru Mirek.

 

Když Dominika nakousla téma ošahávání a ochmatávání, Luboš se neudržel a vrhl se na Mirka a jednu mu vrazil. Pak už padala jedna nadávka za druhou. "Začni lízt kanálama, protože až vylezeš, tak ti rozbiju držku,“ vyhrožoval Luboš Mirkovi.

 

Luboš se nechal vyprovokovat a chytil Mirka:

Nakonec Mirek dostal za své řeči pěstí:

 

Vše o šesté řadě oblíbené reality show Výměna manželek najdete na Nova.cz


 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz