Výměna manželek

ZÁKULISÍ VÝMĚNY: Báli jsme se s ní nechat děti, jak moc pila!

ZÁKULISÍ VÝMĚNY: Báli jsme se s ní nechat děti, jak moc pila!
Zdroj: TN.cz

I tuto středu měli diváci TV Nova možnost zhlédnout další drsný díl Výměny manželek. Alkoholička Gábina předvedla, jak se znemožnit před národem. Štáb této reality show si opravdu prožil své.

Byla horší špindíra Věra nebo násoska Gábina? Štáb reality show Výměna manželek si nemůže vybrat. Každá prý byla hrozná svým unikátním způsobem. Gábiny bylo ale štábu spíš líto, je z ní lidská troska.

Gábina se v jiné realityshow, ve které také účinkovala dokonce nebála svléknout. Více zde.

"To, jak moc pila, šokovalo i kameramany. Říkali, že "chlastá, jak carský důstojník." Nebyla agresivní, spíš jen seděla a pospávala," popsala situaci v rodině, kde se na deset dní ocitla alkoholička Gábina, kreativní producentka a režisérka Výměny manželek Jana Rezková.

Přestože byla násoska Gábina hrozbou spíše sama pro sebe, než pro své okolí, štáb se snažil být poblíž desetidenního manžela a dětí. "Děti s ní nebyly ani na vteřinu samy bez dozoru. To by nešlo," dodala Rezková.

Související obsah

Věčně nalitá Gábina ale stejně v nové domácnosti moc času nepobyla. Podle štábu věčně utíkala do okolních hospod a zpět ji pak vždy musel někdo přivést. Více o aktérech tohoto dílu Výměny manželek sledujte v sobotu ve Volejte Novu v 10.40 na Nově. Celý díl si můžete pustit na webu NovaPlus.cz

ČTĚTE TAKÉ:

Džambulka Gábina z Výměny manželek byla i v reality show 4 svatby! Ukázala tam prsa

Gábina z Výměny manželek: Přemek mě praštil!

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Výměna manželek

Důležité Události

Krátká zpráva

Soudní dvůr EU: Rusko je zodpovědné za vraždu Litviněnka

Za smrt Alexandra Litviněnka je zodpovědné Rusko, uvedl Soudní dvůr EU. Bývalý ruský agent, ze kterého se později stal občan Británie, zemřel v Londýně v roce 2016 na otravu poloniem. Vyšetřování Spojeného království v roce 2016 došlo k závěru, že zabití pravděpodobně schválil prezident Vladimir Putin. Rusko nadále odmítá jakoukoliv spojitost se smrtí svého bývalého agenta.

Píše se na Deník.cz