Malý crossover

Škodovka vyvíjí nový model. PODROBNOSTI o bratrovi Yetiho

Škoda Auto
Zdroj: isifa.com
Téma:

Škodovka prý brzy představí nový model. Nové auto bude menší bratr Yetiho. Na trh by měl přijít na konci roku 2017. Přečtěte si, jak by mohl vypadat a na jakou výbavu se můžete těšit.

Obliba crossoverů (kombinace SUV a minivanu) stále roste a do zápolení o zákazníka se zapojí i Škoda Auto. Vyvíjí totiž malý crossover s délkou do 4,1 metru. Měl by to být tedy mladší bratr Škody Yeti.

 

Nový model by měl jezdit na podvozku, který používá Volkswagen Taigun. Auto ale bude celkově kratší a mělo by mít náhon jen na přední kola. Podle portálu auto.cz by mělo jezdit s úsporným tříválcem s přeplňovaným turbodmychadlem, půjde tedy o motory 1.2 TSI a 1.4 TDI.

 

Zatímco další škodovácká novinka - Snowman - který by se měl začít vyrábět v roce 2016, Malý crossover z Mladé Boleslavi by měl na trh přijít o rok později, tedy v roce 2017.

 

Sedmimístné SUV, u kterého se spekuluje, že se má jmenovat Snowman, by měl mít podle portálu auto.cz zážehový čtyřválec 1.4 TSI a v základu jen pohon na přední. Nicméně se mluví o tom, že v nabídce samozřejmě bude i čtyřkolka.

 

 

Mladoboleslavská Škoda v poslední době představila dvě novinky. Fabii třetí generace a Superb druhé generace. Zatímco obě auta jsou upravené modelové řady, nové SUV a crossover mají být úplné novinky.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz / hmr