Proti zlu

Dívku (16) ve škole šikanovali! Svou reakcí všechny šokovala

Papírky proti šikaně
Zdroj: facebook.com
Téma:

Šikana je bohužel běžnou realitou na školách po celém světě. Oběť často propadá zoufalství. Ne tak jedna dívka z Kanady! Udělala skutečně inspirativní věc.

Když se kanadská školačka Caitlin Prater-Haackeová stala obětí šikany, udělala něco zcela nečekaného. Negativní zážitek se podle webu Huffingtonpost.ca rozhodla přebít velmi pozitivní aktivitou. 

 

GALERIE: Papírky proti šikaně

1
/
4
Zdroj: facebook.com
Papírky proti šikaně - 1

 

Vše začalo tím, že se dívčin spolužák George McDougall vloupal do Caitlininy skříňky a použil její iPad, ze které se přihlásil na její facebookový profil a napsal, že by se měla zabít.

 

Šestnáctiletá Caitlin byla celou věcí znechucená a věděla, že prostě musí něco udělat. Proto koupila stovky lepících poznámkových papírků, napsala na ně samé pozitivní vzkazy a rozlepila je po celé škole v kanadském městě Airdrie.

 

 

Její čin byl natolik inspirativní, že nastala úplná papírková mánie. Lidé si posílají hezké zprávy na sociálních sítích nebo lepí papírky stejně jako tato nápaditá dívka. Caitlin podle svých slov chtěla jen šířit štěstí. A to jí se povedlo! 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Herec Jiří Štrébl trpí za roli Miloše Knoblocha v Ulici: Šikanují a bijí ho fanoušci

Fotograf, který zemřel kvůli Bieberovi: Šikanoval Justina?!

Související témata:
pet TN.cz