Fotbal

Fotograf si vzal na fotbalisty vysokozdvižnou plošinu

Na jihlavském náměstí se fotil nový plakát jihlavských fotbalistů.

Ve velký fotoateliér se alespoň na chvíli změnilo jihlavské náměstí. Jako pozadí pro nový plakát si jej vybrali jihlavští fotbalisté.Fotograf na vysokozdvižné plošině

Že by se klubu, který ještě před dvěma roky kopal první ligu, omrzel vlastní zrekonstruovaný stadion? "Ne, jen jsme se nechali inspirovat Olomoucí, která loni také fotila plakát na náměstí,“ vysvětlil změnu tiskový mluvčí FC Vysočina Miroslav Fuks. Pětadvacítka hráčů ve žlutých dresech každopádně skoro hodinu poutala pozornost lidí v širokém okolí. Tím spíš, že se jim nad hlavami vznášel fotograf na vysokozdvižné plošině.Brankář Vojáček: byla to sranda

Jihlavské náměstí je ale zatím vrcholem jihlavské odvahy. S nahými modelkami jako hráči rovněž druholigového Slovácka se fotbalisté z Vysočiny zatím fotit nebudou. "Ale sranda to byla i tak, hlavně portréty někteří kluci neustáli,“ smál se nový muž v jihlavské sestavě brankář Jan Vojáček. Právě on už mohl mít s focením na náměstí zkušenosti, na tom olomouckém ale před rokem v dresu své mateřské Sigmy chyběl.

tn.cz, Dušan Vrbecký
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.