Fotbal

Střelec Villa do Realu?

Nejlepší střelec EURA 2008, čtyřgólový David Villa, má namířeno do Realu Madrid!

Španělský velkoklub Real Madrid si nedá pokoj. Poté, co do svých řad marně lanařil Portugalce Christiana Ronalda či Brazilce Kaká, se zaměřil na další hvězdu svěrového formátu. Tentokrát si vzal na mušku hvězdu letošního EURA – střelce Davida Villu!


Jedna hvězda z kola ven?


Útočník a hvězda Valencie je na trhu žádaným zbožím. Ve svých řadách by ho neviděl rád jen bohatý Real, ale také nenasytná Chelsea. Pro ni je však prioritou příchod mladého Sergia Aguera z Atletica Madrid, a tak je horkým favoritem na Villovy služby právě španělský mistr. I když ve hře je stále také varianta, že šikovný střelec zůstane nadále ve Valencii. Alespoň tak to dlouho hlásil šéf klubu Juan Villonga. Jenže toho před nedávnem nahradil ve funkci ekonom Vincent Soriano, který vydal očekávané prohlášení: "Je možné, že jedna z našich hvězd nás v létě opustí!"  Adeptem na odchod  je tak buď záložník David Silva, nebo právě Villa….


Real mává naditým měšcem


Prezident "Bílého baletu" Ramón Calderón začal okamžitě mapovat vzniklou situaci a podle neoficiálních informací hodlá Valencii za Villu předložit velmi velkorysou nabídku. Ta by měla činit přes 40 milionů eur (zhruba 1 miliarda korun). Je však otázka, zda to na na jeho vykoupení bude vůbec stačit. S podobnou částkou se totiž už vytasila i londýnská Chelsea, jenže neuspěla. Povede si Real lépe?

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události