Fotbal

Hrůzostrašné zranění otřáslo Anglií

Další hrozivý fotbalový okamžik! Smolařem je tentokrát obránce Bouma.

Fotbalisté Aston Villy zvádli odvetu třetího kola Poháru Intertoto a po výhře 1:0 nad dánským Odense postoupili do druhého předkola Poháru UEFA. Více než o samotném zápase se ale mluví o obrovské smůle domácího zadáka Wilfreda Boumy, jenž si otočil kotník o 180 stupňů!

Hráči odvraceli oči

K inkriminovanému momentu došlo po čtvrt hodině hry, kdy hráči Aston Villy zahrávali rohový kop. Hosté ho bez potíží odvrátili a založili rychlý protiútok, který chtěl ve středu hřiště přerušit právě Bouma. Jenže to udělal tak nešťastně, že si ošklivě vykloubil kotník. Zraněnou nohu pak držel dlouhou chvíli ve vzduchu a trpěl jako zraněné zvíře. "Obrázky vypadaly ošklivě. Bylo to trochu nechutné," vyjádřil se po zápase kouč domácích Martin O'Neill.

Bouma je skvělý kluk

Hodně zděšení byli i Boumovi spoluhráči, kteří celý incident viděli přímo z první ruky. “Byla to strašná nehoda, ve fotbale se takovéhle věci bohužel stávají,“ říká středopolař Aston Villy Reo-Coker. “Když jsem to viděl, bylo mi do pláče. Wilfred je skvělý kluk, pro jeho rodinu to muselo být něco hrozného,“ doplňuje. Naštěstí však zranění není tak vážné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Podle rentgenového vyšetření není kotník zlomený, ale “jen“ vykloubený. I tak ale Boumu čeká několikatýdenní pauza.

Česká perlička na závěr

Děsivé fotbalové momenty se nevyhýbají ani České republice. Příkladem budiž video z naší nižší soutěže, které snad ani nepotřebuje komentář. Někteří lidé to zkrátka nemají v hlavě v pořádku.


hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události