Motorsport

Menu a Müller vyhráli závod WTTC v Brand Hatch

Müller dosáhl na první prvenství v sezoně.

V prvním závodě v Brand Hatch se z vítězství radoval Jörg Müller, který si připsal první výhru v sezoně. Na druhém místě skončil Y. Muller. Se třetím místem se musel spokojit A. Priaulx. Velmi dobře si vedla nejznámější tvář seriálu Alex Zanardi, který obsadil čtvrtou příčku. Müller vyhrál, ale nebyl se svým výkonem spokojený. "Mám štěstí, že jsem se nedostal do kolize v první zatáčce a získal tak druhou pozici. Huff na mě útočil velmi tvrdě a já jsem nestačil jeho tempu. Měl jsem strach o pneumatiky. Je mi líto, že jenom díky jeho problémům jsem vyhrál," uvedl Müller.

Druhý závod vyhrál Menu

Vítězém druhého závodu se stal Alain Menu, který pilotoval vůz Chevrolet. Za ním skončily tři vozy BMW, které řídili F.Porteiro, A.Zanardi a J.Müller.

hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.