Fotbal

Fotbalistovi Řezníčkovi hrozí až dva roky vězení

Útočník Mladé Boleslavi surově zbil mladíka, policie ho stíhá pro ublížení na zdraví.

Teprve dvacetiletý mladík má važný problém. Hrozí mu vězení i konec slibně rozjeté kariéry.


Otřes mozku, zlomená čelist i zápěstí...


K incidentu mělo dojít letos na jaře před plaveckým stadionem v Příbrami. Řezníček surově zbil a poté kopl do hlavy jiného mladíka. Důvod potyčky zůstává tajemný. Zbitý muž skončil na jednotce intenzivní péče s otřesem mozku, pohmožděninami, zlomeninou zápěstí a zlomeninou dolní čelisti. Tu mu museli operovat ve střešovické nemocnici v Praze. Postižený byl dva měsíce v pracovní neschopnosti. Podle vyjádření mluvčí příbramské policie Moniky Schindlové za to Řezníčkovi hrozí až dva roky vězení.Svěcený: Nemáme nové informace


"Zahájili jsme trestní stíhání pro ublížení na zdraví," uvedla Schindlová. Vedení mladoboleslavského klubu zatím o ničem neví. "Od května nemáme nové informace. Řezníčka zastupuje právník, který nás neinformoval o žádném posunu. Kdyby se to nějakým směrem vyvíjelo, informoval by nás," řekl mluvčí středočeského celku Petr Svěcený.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.