Fotbal

Proti Slavii už možná nastoupí i Vargas

Juan Manuel Vargas z Fiorentiny se rychle zotavuje po svalovém zranění. Stihne zápas se Slávií?

Nová a hlavně drahá posila italských "Fialek"  Juan Manuel Vargas doufá, že stihne zápas se Slavií.


Do zápasu třetího předkola Ligy mistrů by rád zasáhl reprezentant Peru a současný hráč italské Fiorentiny Juan Manuel Vargas. Ten se zotavuje ze svalového zranění, ale s průběhém léčby je velmi spokojen.


Nová akvizice Fiorentiny přestoupila v letní přestávce z týmu Catanie. V té působil důrazný obránce v posledních dvou letech. Italský velkoklub za šikovného beka zaplatil přes 63 milionů. A právě proti Slavii by si měl 12. srpna na domácí půdě odbýt premiéru v dresu "Fialek".

Chce proti Slavii hrát

"Udělám všechno pro to, abych o zápas proti Slavii nepřišel, protože to bude klíčové utkání pro nás hráče i fanoušky," uvedl čtyřiadvacetiletý obránce, o kterého se údajně zajímal i Real Madrid. V defenzivě Fiorentiny má Vargas pomoci zacelit mezeru po odchodu kapitána Tomáše Ujfalušiho do Atlétika Madrid.
Odveta dvojzápasu o účast v hlavní části milionové soutěže mezi Slavií a Fiorentinou se odehraje 27. srpna v Edenu.

Ve Fiorentině prodloužil kanonýr Mutu

Rumunský fotbalový útočník Adrian Mutu podepsal s Fiorentinou novou smlouvu, platnou až do roku 2012. Devětadvacetiletý Mutu podepsal s Fiorentinou nový kontrakt platný do roku 2012. Jeho plat se zvýší z 1,150 milionu na 1,2 milionu eur, což je asi 29 milionů korun. Obávaný střelec tak bude jistě připraven na třetí předkolo Ligy mistrů proti pražské Slavii.

Italský klub je favorit, ale na Slavii pozor

Italský velkoklub je podle trenéra Zdeňka Zemana jasným favoritem v souboji s pražskou Slavií , přesto by se měla mít před českým šampionem na pozoru. "Viděl jsem je několikrát hrát v minulé sezoně a udělali na mě dojem," Je to tým, který si zaslouží respekt," řekl původem český fotbalový trenér, který se proslavil koučováním Lazia a AS Řím.

jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události