Sport

Líbí se Bushovi plážové volejbalistky?

Pohádka o ztraceném a znovu nalezeném prstenu. V hlaví roli volejbalistka Walshová.

Američanka Kerri Walshová měla po svém úvodním zápase na olympijském turnaji mizernou náladu. Spolu s "parťačkou“ Misty Mayovou sice porazily japonský pár Saikiovou - Kusuharovou jednoznačně 2:0 na sety, ale při jednom z výskoků ztratila svůj snubní prsten. "Byla jsem pořádně naštvaná, protože jsem nezvládla zblokovat letící míč a navíc jsem ztratila svůj prsten,“ popisovala situaci rozmrzelá Walshová.

Sherlock Holmes v bikinách

Chvíli se kolem sebe rozhlížela, ale na detektivní práci v tu chvíli nebyl čas. Muselo se pochopitelně hrát dál. Úsměv na tvář vrátil manželce reprezentačního kolegy Caseyho Jenningse až jeden z čínských dobrovolníků. Po skončení zápasu se totiž obětaví Číňané vrhli na pročesávání kurtu s pomocí detektorů kovu a jeden z nich ho nakonec vyhrabal. "Snažil jsem se ze všech sil pomoci ostatním. Jsem poctěn, že jsem našel snubní prsten Kerri Walshové a nepotřebuju žádné další zvláštní poděkování," citovala nálezce agentura Reuters.Teď už o něj nepřijdu!

Ta Walshová si nedá pokoj, chtělo by se říct. Do úterního zápasu proti trojnásobným olympijským účastnicím Grassetovou a Larreaovou nastoupila znovu s prstenem na ruce. Před utkáním ho však tentokrát pro jistotu překryla bandáží. Američanky znovu neměly se svými soupeřkami problémy a svoje kubánské soupeřky porazily jednoznačně 2:0. Zlaté medailistky z Atén protáhly svoji pozoruhodnou vítěznou sérii na 103 zápasů.

Líbí se Bushovi plážový volejbal nebo plážové volejbalistky?

K jejich dalšímu triumfu jim zřejmě pomohla i podpora amerického prezidenta George W. Bushe. Ten navzdory své příslušnosti ke straně velmi konzervativních republikánů povzbuzoval svoje krajanky velmi srdečně. Asi netušil, co se skrývá pod náplastí Walshové.

Jaromír Vlček, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události