Fotbal

Ševčenko se prý vrátí do AC Milán

Ševčenko se prý vrátí do AC Milán

Ukrajinský fotbalový útočník Andrej Ševčenko se údajně vrátí do italského klubu AC Milán. Ve středu o tom informoval deník Gazzetta dello Sport.

Jedenatřicetiletý útočník by se měl k „rossoneri“ vrátit z londýnské Chelsea, kde se příliš neprosadil. Do Milána má přijít na roční hostování a Chelsea ho uvolní bez nároku na jakoukoliv finanční kompenzaci.


Za celým přesunem stojí první muž milánského AC a také italský premiér Silvio Berlusconi, který dohodl návrat populárního útočníka přímo s majitelem Chelsea, Romanem Abramovičovem.

Jak Abramovič "vyhodil" 30 milionů liber

Poněkud odlišně se na situaci dívá kouč AC Carlo Ancelotti "V tuhle chvíli si nejsem vůbec jistý příchodem Ševčenka. Není zatím nic jistého, zůstává stále hráčem Chelsea," uvedl Ancelotti pro server TMW.


Odchovanec Dynama Kyjev oblékal dres milánského AC v letech 1999 až 2006, než přestoupil za 30 milionů liber do Chelsea. Vinou častých zranění a mála příležitostí v základní jedenáctce „Blues“ se ale neprosadil.

Mediafax
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa opanoval další závod SP, Dostál dojel čtvrtý

Český kanoista Martin Fuksa ovládl závod světového poháru na 500 metrů v polské Poznani a bral první místo podruhé v řadě. Triumfoval i minulý týden v Račicích. Navíc vyhrál i na kilometrové trati. Kajakář Dostál naopak bral pomyslnou "bramborovou" medaili, v závodě na 1 000 metrů dojel čtvrtý.