Fotbal

Marodka Liverpoolu: Nejdříve to odnesl Gerrard, teď Torres

Trenér Liverpoolu Rafael Benetiz má teď velké starosti. Po Gerrardovi se bude muset obejít i bez Torrese. Ten bude kvůli trhlině ve svalu chybět dva až tři týdny.

V neděli večer se zřejmě trenér Liverpoolu Rafael Benitez nepomodlil jenom jednou, ale hned dvakrát. Klíčový muž ofenzívy Liverpoolu Fernando Torres si totiž v utkání s Aston Villou poranil stehenní sval a španělský kouč netrpělivě čekal na výsledky podrobného vyšetření.

Verdikt určila magnetická rezonance

Španělský kouč se bude muset bez svého krajana obejít dva až tři týdny, magnetická rezonance totiž odhalila malou trhlinku v útočníkově svalu. Liverpoolu bude chybět v Premier League ve šlágru s Manchesterem United 13. září a ohrožen je i jeho start v prvním utkání základní skupiny Ligy mistrů o tři dny později s Olympiquem Marseille.


Bez pomoci elitního forvarda se bude muset obejít i nový trenér španělské reprezentace Vicente Del Bosque v kvalifikačních zápasech na mistrovství světa s Bosnou a Arménií.

Video ze zápasu Aston Villa vs. Liverpool najdete zde:


Gerrard se zotavuje z operace třísel

Španělský reprezenant tak rozšířil hvězdnou marodku, na které už sedí Steven Gerrard. Špílmachr Liverpoolu se totiž rozhodl vyřešit dlouhodobé problémy s třísly radikálním způsobem. “Neměl jsem na výběr, operace byla nezbytná,” řekl Gerrard, který absolvoval operaci třísel minulý týden.


“Musím se přiznat, že teď docela trpím. Jsou to pro mě frustrující chvíle, protože chci nastupovat v každém zápasu,” řekl Gerrard, který se podle všeho stihne během reprezentační přestávky zotavit. Bude tak zřejmě nakonec chybět pouze anglické reprezentaci.

jvl, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události