Fotbal

Trezeguet: Vyhoďte Domenecha a vrátím se!

Šikovný střelec by rád opět reprezentoval. Ale má jednu velkou podmínku.

Francouzský útočník Juventusu Turín by se vrátil do reprezentačního týmu Francie, kdyby ho již netrénoval kouč Raymond Domenech. Prostořeký fotbalista to potvrdil v pátečním vydání deníku L´Équipe.


Trezeguet nerozdýchal, že ho Domenech přehlížel


Od roku 2004, kdy Domenech převzal francouzskou reprezentaci, byl Trézeguet v nominacích často opomíjen. Sehrál jen několik zápasů v kvalifikaci o postup na ME 2008 a na závěrečném šampionátu podle očekávání chyběl. Trenér Francie místo něj povolal mladíka ze Saint-Étienne Bafetimbi Gomise, který měl do základní sestavy na míle daleko, a lyonskou naději Karima Benzemu, jehož výkony na Euru byly rovněž velkým zklamáním.Francie na ME 2008 neuspěla, jenže Domenech si své teplé křeslo udržel. To vedlo Trezegueta k ukončení reprezentační kariéry. Nyní ale kanonýr Juventusu přiznal, že by se vrátil, pokud by Domenech u mužstva skončil. “Jestli se tak stane, rád si s novým koučem promluvím,“ potvrdil nepřímo svůj zálusk na dres s galským kohoutem.


Francie nevstoupila ideálně ani do kvalifikace na MS 2010, když prohrála v Rakousku, vedeném Karlem Brücknerem, 1:3. Vzápětí ale porazila Srbsko 2:1, čímž Domenech své místo opět uhájil.

hum, mediafax, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události