Fotbal

Kubíček: Nehodlám kandidovat na předsedu ČMFS

Rebelující místopředseda ČMFS a sportovní ředitel Sigmy Olomouc Jiří Kubíček odpovídal v on-line rozhovoru na Vaše dotazy.

Českomoravský fotbalový svaz prošel v tomto týdnu kosmetickou revolucí. Zástupci okresních fotbalových sdružení si na předsedovi Pavlu Mokrém vymohli zkrácení mandátu vládnoucí garnitury. Jen ale o pár měsíců, do června příštího roku.


Z vedení by pak měl odstoupit i bývalý manažer reprezentace a nejvlivnější muž strahovského sídla ČMFS Vlastimil Košťál. Soustavnou opozicí pochybnému vedení ČMFS je již léta místopředseda za Moravu Jiří Kubíček. Narozdíl od struktur, které příští rok snad funkce konečně opustí, bude se Kubíček s velkou pravděpodobností podílet na budování lepší budoucnosti českého fotbalu.

Nejvhodnějším předsedou ČMFS by byl Ivan Hašek

Jiří Kubíček v on-line rozhovoru prozradil, že nehodlá kandidovat na křeslo předsedy ČMFS. Nejvhodnějším kandidátem je podle něj Ivan Hašek.


Kolik stojí olomouckou Sigmu brazilský špílmachr Melinho? A jak hodnotí nového kouče Hanáků Zdeňka Psotku? 


Rozhovor


Gambrinus ligu podle ředitele pro sport a marketing Sigmy Olomouc vyhraje pražská Sparta nebo Slavia. Pokud hanácký klub skončí na horším než osmém místě, Kubíček nabídne svou rezignaci.

Uznává kvality trenéra Brücknera

Co se týče bývalého reprezentačního kouče Karla Brücknera, fotbalový boss se domnívá , že by měl své zkušenosti předávat všem začínajícím trenérům. Ti pokročilí se jej snaží pouze dohánět.


Nakonec se domnívá, že atmosféra v ČMFS částečně působí i na výkony české reprezentace. Hráči jako Čech jsou podle něho velmi inteligentní a mají oči i uši ...

dfk, rk, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události