Fotbal

Arsenalu se vyprazdňuje marodka

Do sestavy kanonýrů se vrací čtyři klíčoví fotbalisté.

Francouzi Gael Clichy a Mikael Sylvestre budou připraveni nastoupit za Arsenal o víkendu v utkání Premier League proti Hull City, své zranění doléčili i Nizozemec Robin van Persie a Theo Walcott.

Clichyho zranění nebylo vážné

Gael Clichy se zranil v sobotním utkání na hřišti Boltonu, pro zápas s Hull City by už měl být ofenzivní bek Arsenalu připraven. "Jsem velice rád, že se Clichy vrací," prohlásil manažer "kanonýrů" Arséne Wenger. "Dnes už trénoval s týmem, během dvou dnů by měl být úplně v pořádku," ujistil Francouz.


Ke svému prvnímu utkání po přestupu z Manchesteru United bude připaven i francouzský obránce Mikael Sylvestre.


Kamerunec Alexandre Song, který si přivodil lehké zranění v utkání Carling Cupu se Sheffieldem by si mohl také zahrát. "Alex má v pátek lékařskou prohlídku, ale jeho zdravotní stav se rychle zlepšuje," řekl Wenger. "Sylvestre bude taky v nominaci. Navíc nemáme žádná další zranění ze zápasu s Boltonem. Van Perise i Walcott budou také hrát," prozradil lodivod Arsenalu.

Na návrat Rosického se dá sázet

Chybět bude opět dlouhodobě zraněný český reprezentant Tomáš Rosický, který se stále zotavuje z poranění stehna. Rekonvalescence kapitána české reprezentace se nečekaně protahuje, některé sázkové kanceláře už dokonce vypsaly kurzy, zda Rosický nastoupí v roce 2008 do soutěžního utkání ať už v dresu Arsenalu či národního týmu.

rk, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události