Fotbal

Ujfaluši má natržený stehenní sval

Reprezentační kapitán Ujfaluši si poranil stehenní sval a přibližně dva týdny bude mimo hru.

Třicetiletý obránce si natrhl svalová vlákna v sobotním zápase nejvyšší domácí soutěže s Realem Madrid, v němž musel kvůli zdravotním problémům v 70. minutě střídat.


Český reprezentant po jednom ze soubojů odkulhal, ale zdálo se, že se nejedná o nic vážného. Nakonec se však ukázalo, že rozsah jeho zranění je vážnější než, se čekalo. V neděli dopoledne podstoupil Ujfaluši vyšetření v madridské nemocnici a to ukázalo, že má natržený stehenní sval.

Nenastoupí v Lize mistrů proti Liverpoolu

Zcela určitě tak Ujfaluši přijde o ostře sledovaný zápas Ligy mistrů proti Liverpoolu. V utkání by kvůli stejnému zranění neměl nastoupit ani liverpoolský útočník Fernando Torres, který do Anglie odešel před rokem právě z Atlétika.Český obránce přijde nejspíš i o ligové zápasy proti Villarrealu a Mallorce, stejně tak o zápas Španělského poháru proti Orihuele. Ujfaluši zatím po přestupu z Fiorentiny odehrál za Atlético všechny oficiální zápasy týmu.

Real na Atléticu vyhrál gólem ze šesté minuty prodloužení

Atlético v sobotu podlehlo městskému rivalovi Realu 1:2, přičemž rozhodující gól vstřelil Higuain z penalty až v šesté minutě nastavení. Nutno dodat, že domácí ale až v devadesáte minutě vyrovnávali na 1:1. První gól zápasu vstřelil už v první minutě van Nistelrooy. Pro Ujfalušiho klub to byla třetí porážka za sebou, po níž je v tabulce sedmý.

jpz, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události