Sport

Golfista Woods má novou práci. Stal se nosičem holí

Nejslavnější golfista světa se představil v netradiční roli. Jeho návrat na golfové hřiště je v nedohlednu.

Golfista Tiger Woods je už nějakou dobu bez příjmu z golfu a bere za vděk každou nabídkou práce. Čtyři měsíce po svém triumfu na golfovém US Open se vrátil na hřiště v Torrey Pines, kde se slavný major hrál, ale pouze v roli nosiče holí.

Woods pečlivě zabalený a ovázaný červenou mašlí

Ve skutečnosti se však nejednalo o nikterak dramatický scénář. Slavný golfista byl "odměnou" v soutěži jednoho z jeho sponzorů, která se jmenuje "Odpal to s Tigerem". Šťastným výhercem byl devětapadesátiletý John Abel z New Jersey, jehož hole vláčel Woods po hřišti, kde před čtyřmi měsíci slavně triumfoval.

Zdroj: oficiální zdroj

"Ukázal mi věci, o kterých jsem ani netušil. A byla to s ním ohromná sranda. Po třetí nebo čtvrté jamce už jsem ani nebyl nervózní," svěřil se nadšený výherce.


Woods mu na konci partie jako pečlivý caddie otřel ručníkem hole a uklidil je do brašny. "Byla to zábava. John je správný chlapík. Už jsem hole párkrát nosil a užili jsme si legraci," uvedl slavný golfista, jehož pohyb půl roku po operaci kolene nevykazoval žádné problémy. Zdání klame.

Golfista ani doktoři neví, kdy se vrátí na hřiště

Chůze Woodsovi půl roku po operaci údajně nečiní žádné potíže. Pokud má však hrát, tak cítí, že ještě není úplně v pořádku. "Mám rád, když jsou věci pečlivě naplánované. Nejhorší na mém zranění je fakt, že nevím, na čem jsem. Horší však je, že to pořádně neví ani doktoři, protože si nejsou jistí, jak přistoupit k léčbě tohoto typu zranění u špičkového golfového hráče," řekl zklamaný Woods. 

jvl, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události