Fotbal

Řepka má problém. Prý ponocoval v baru

Řepka má problém. Prý ponocoval v baru
Zdroj: tn.cz

Vedení Sparty si hodlá pozvat Tomáše Řepku na kobereček. Podle informací bulvárního deníku Blesk měl v době rekonvalescence posedávat v baru!

Obránce fotbalové Sparty Tomáš Řepka má zaděláno na pořádný průšvih. Léčí si zranění nártu a nehraje - přitom si však o víkendu našel čas k tomu, aby strávil noc v jednom z holešovických barů a slavil tam sobotní vítězství svých spoluhráčů.

Sparta slíbila, že celou věc prošetří

Podle svědeckých vyjádření měl Řepka sedět v baru Postel až do ranních hodin, což by znamenalo porušení životosprávy a hlavně pracovní smlouvy. Během rekonvalescence by měl hráč být v klidu a zotavovat se, a rozhodně nechodit po barech…


Toho si je dobře vědomo i vedení Sparty, které od Řepky bude žádat vysvětlení.


"Tomáše se na to zeptáme, ale je otázka, jestli je ta zpráva pravdivá. Jelikož to vyšlo v Blesku a bez jakýchkoli konkrétních informací, spíš si myslíme, že je to kachna," poznamenal pro tn.cz mluvčí Sparty Jakub Otava.

Na Letnou se vrátil projev rasismu

Letenský klub sice v sobotu konečně vyhrál, když porazil nováčka z Příbrami jednoznačně 3:0, ale i tak má nyní spoustu starostí. Z hlediště se totiž ozývalo hučení na hráče tmavé pleti v barvách soupeře.


"Všimli jsme si toho, ale jedná se o skupinku lidí, kteří ani nebyli z kotle. Víme však o nich," naznačil Otava, že se tím pražský klub bude zabývat.


Spartě by tak mohla hrozit pokuta za projevy rasismu, které se na Letné už delší čas neobjevily. "Se stálými fanoušky z kotle normálně komunikujeme, tohle bylo několik jedinců. Na případné sankce jsme samozřejmě připraveni," uzavřel Otava.

hum, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události