Fotbal

Nedvěd: Kabina stojí pevně za trenérem!

Hvězdný záložník Juventusu Turín Pavel Nedvěd před zraky tisíců fanoušků objal kouče Claudia Ranieriho, aby všem ukázal, že kabina pevně stojí za svým lodivodem.

Plavovlasá ikona turínského velkoklubu svým gestem opět potvrdila, jak je pro ni důležitá soudržnost týmu.

“Máme trenéra rádi“

Juventus se v minulém týdnu vrátil na vítěznou vlnu. Po cenné výhře v Lize mistrů nad Realem Madrid 2:1 zvládl tým i derby s FC Turín, které vyhrál 1:0. Po zápase skočil Nedvěd Ranierimu do náruče a objal ho. Juventus po dvou ligových porážkách vyhrál v Serii A poprvé od 21. září. “To gesto bylo příznačné. Běžel jsem k trenérovi, abych všem ukázal, že celý tým stojí pevně za ním,“ potvrdil Nedvěd deníku Gazzetta dello Sport.


V minulých týdnech totiž na Ranieriho rostl tlak. A to nejen od vedení, ale rovněž od fanoušků, kteří na internetu hlasovali pro jeho odvolání. “Máme trenéra rádi, vždy stál za námi,“ dodal český držitel Zlatého míče.

Nedvěd do kabiny odkulhal, vystřídat však nemohl

Zápas s FC Turín však Juventusu nepřinesl jen tři body, ale i další problémy. Už tak početná marodka se ještě více rozrostla – pochroumané koleno měl po zápase také Nedvěd. “V poločase jsem žádal o vystřídání, protože po faulu Diany jsem cítil velkou bolest. Ale měli jsme už zraněné Grygeru a Salihamdžiče, a já tak musel zůstat na hřišti,“ konstatoval Nedvěd. Jeho středeční start v zápase s Bolognou je nejistý.

hum, Mediafax / tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události