Motorsport

Sexy krásky pilotů F1. Kdo má nejhezčí? HLASUJTE

Sexy krásky pilotů F1. Kdo má nejhezčí? HLASUJTE
Zdroj: oficiální zdroj

Zatímco mezi piloty F1 zuří boj o to, kdo se stane šampionem v letošní sezoně, tak jejich polovičky soupeří o to, která z nich je nejkrásnější.

Krásné ženy k motorismu patří odjakživa, takže prostředí formule 1 není výjimkou. Ačkoliv jsou piloti nejrychlejších "závoďáků“ světa a jejich šéfové velmi soustředění a zanedbaní muži, tak jim tu a tam oko zabloudí na některou z krásek, které se pohybují po paddocku nebo mimo něj. A to by bylo, aby mezi nimi nepřeskočila pověstná jiskra. Z tohoto jiskření pak vznikají mnohdy velmi zajímavé páry. Posuďte sami.Modelky, zpěvačky a striptérky... to jsou partnerky pilotů F1

Nedávno se na veřejnosti objevil Lewis Hamilton, který útočí na titul mistra světa, po boku „frontmanky“ populární skupiny Pussycat Dolls, zpěvačky Nicole Scherzingerové. Nedá se však předpokládat, že by kvůli tomu začal najednou kamarádit se svým rivalem Fernandem Alonsem, jehož partnerkou je taktéž zpěvačka, Racquel de Rosariová.

Zdroj: oficiální zdroj

Zatímco si tito dva kohouti prozpěvují s manželkami ve sprše, tak Kimmi Räikkönen nemůže oči nechat na své manželce Jenni Dahlmannové, která je bývalou Miss Skandinávie. Z podobné oblasti pochází i děvče známého proutníka Flavia Briatoreho, jenž je evidentně zatížený na modelky.

Zdroj: oficiální zdroj

V současné době se po paddocku prochází s italskou manekýnou Elisabettou Grigoraciovou, která se v Itálii proslavila v televizní show, ale i skandálem, do něhož byla vtažena řada tamních politických špiček.

Jakmile si kráska udělala patřičné jméno, tak vystřídala českou topmodelku Evu Herzigovou v kampani na podprsenku Wonderbra.


Osmapadesátiletý šéf stáje Renault má skutečně znamenitý vkus. Vždyť po jeho boku se už objevily například topmodelky Naomi Campbellová nebo Heidy Klumová, se kterou má zámožný Ital dokonce i dítě.


O poznání serioznější práci má přítelkyně Davida Coultharda, která je novinářkou. Skotský pilot má totiž za ušima. Brazilská Grand Prix je jeho poslední štací v F1 a žena se vzděláním v oboru žurnalistiky se bude hodit. Těžko se dá předpokládat, že by modelka či zpěvačka psala biografii o životě svého miláčka.


Co se týče povolání, tak všechny muže formule 1 strčí do kapsy bývalý šampion Mikka Häkkinen, jehož družkou je Češka Markéta Kromotová, která je bývalou striptérkou.

jvl, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události