Fotbal

Řepka: Podzimní část ligy už nestihnu. Přestupu se nebráním

Řepka: Podzimní část ligy už nestihnu. Přestupu se nebráním
Zdroj: TN.cz

Zatímco fotbalisté Sparty prohráli na Bazalech s ostravským Baníkem, tak jejich spoluhráč Tomáš Řepka se vyjádřil o svých překvapivých úmyslech.

Pilíř sparťanské defenzivy Tomáš Řepka, který se v tuto chvíli zotavuje ze zranění, které si přivodil v derby se Slavií, teď přišel s nečekaným vyjádřením. "Podzimní část ligy už asi nestihnu, protože jsem zraněný. Lékaři totiž zjistili, že mám zlomenou zánártní kůstku," řekl Řepka, který se v minulých dnech nechoval úplně jako zodpovědný pacient.

Poslechněte si výpověď Tomáše Řepky:

V polovině rozhovoru s naším redaktorem však Tomáš Řepka, sparťanský patriot, vynesl na světlo světa něco zcela nečekaného. "Pro mě je teď nejdůležitější, abych se dal dohromady. Kdyby byla možnost odejít, tak to ještě někde zkusím. Nebráním se tomu. V mém věku už sice moc velké parády neudělám, ale kdyby byla možnost, tak to někde určitě zkusím," pokračoval řízný obránce v překvapivém vyjádření.

Řepka: Nejsem člověk, který by utíkal z boje

Důvodem odchodu by však podle Řepky rozhodně nebyla krize, ve které se Sparta nachází. "Budu se dávat dohromady, abych byl k dispozici Spartě, ale může se stát cokoliv. Nejsem ten člověk, který by utíkal z boje, ale samozřejmě ta atmosféra tam není dobrá. Sami jsme si to nadrobili, tak to musíme sami sníst. To ale není ten důvod, proč bych odcházel," uzavřel Řepka, jehož spoluhráči prohráli na hřišti ostravského Baníku 0:2 a přenechali Severomoravanům třetí místo v ligové tabulce.

jvl, s přispěním Pavla Poulíčka
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události