Fotbal

Ubodali přítelkyni fotbalisty Premier League

Ubodali přítelkyni fotbalisty Premier League
Zdroj: oficiální zdroj

Smrt teprve devatenáctileté britské modelky a přítelkyně fotbalisty Bennyho McCarthyho otřásla Britskými ostrovy.

Anglie je v šoku. Přítelkyně populárního fotbalisty Blackburnu Bennyho McCarthyho a bývalá přítelkyně fotbalisty Ishmaela Millera Amyleigh Barnes byla nalezena mrtvá na terase svého domu ve Farnworthu. Na těle měla několik bodných ran. Policie informace ohledně případu úzkostlivě tají, ale ze zdrojů blízkých vyšetřovatelům uniklo, že na případ je nahlíženo jako na incident domácího násilí.


Zdroj: oficiální zdroj


Když sanitka v sobotu přijela do ulice Moss Street do města Farnworth blízko Boltonu, záchranáři nalezli mladou dívku, která byla celá od krve. Zdravotníci Amy okamžitě převezli do nemocnice, ale oživovací pokusy se minuly účinkem a Amy zemřela krátce po převozu. "Viděl jsem sanitku se zapnutým majáčkem a šest nebo sedm policistů před domem. Poté jsem viděl tu mladou dívku. Je nechutné, co se stalo,“ uvedl jeden ze sousedů, který měl problém dostat se z domu. Celá ulice totiž byla z důvodu vyšetřování uzavřena.


Zdroj: oficiální zdroj

Policie vyslýchá pravděpodobného pachatele

Modelka, která má za sebou focení pro prestižní časopisy jako Playboy, Cosmopolitan a také účast v televizní show na britském Channel 4, se do domu, ve kterém zemřela, nastěhovala jen nedávno. "Jsme zcela zdrceni. Slova nemohou popsat bolest, kterou cítíme. Ona byla smyslem našeho života, byla to naše výjimečná holčička,“ uvedli rodiče mladé modelky v emotivním prohlášení.


Zdroj: oficiální zdroj


Ti také čekají, až jim bude sděleno, kdo je zodpovědný za smrt jejich dcery. A možná se to dozví dříve, než čekali. Policie totiž zadržela jednadvacetiletého muže, který je podezřelý ze spáchání vraždy. Byl zadržen sto mil od místa činu a nyní je vyslýchán policí. "Amyleigh byla v kolektivu velmi oblíbená. Znala hodně fotbalistů a také s nimi prožívala milostné románky,“ uvedl jeden z jejích přátel na serveru Facebook.


Zdroj: oficiální zdroj


Na sociálním serveru Facebook, kde má Amy profil, se od její smrti objevilo více než 400 vzkazů od jejích přátel i fotbalistů, se kterými chodila. "Odpočívej v pokoji,“ uvedl například ex-přítel Ishmael Miller, který hájí barvy West Bromwich Albion společně s českým útočníkem Romanem Bednářem. "Byla to skvělá holka a výborná kamarádka,“ píše se v dalším vzkazu.

A příběh je o to smutnější, že finalistka soutěže Miss Britské ostrovy byla již třetí vraždou teenagera ve Velké Británii během uplynulého víkendu.


hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události