Sport

Pierce zařídil obrat v zápase Bostonu s Torontem

Vítězsví obhájců titulu prakticky zařídila hvězdná trojka Paul Pierce, Ray Allen a Kevin Garnett.

 Boston v poločase prohrával o 12 bodů 36:48, ale tento náskok dokázali domácí smazat a zaslouženě vyhráli. Největší hvězdou zápasu byl Pual Pierce, který nastřílel 36 bodů, z toho 22 v poslední čtvrtině, kterou Boston vyhrál rozdílem třinácti bodů.


Tým Celtics tak pokračuje ve skvělém startu do nové sezony NBA. V úvodních osmi zápasech zámořské soutěže si připsali sedmou výhru. Jediný zápas, ze kterého odešli jako poráženi, byl na palubovce Indiany Peacers, která přehrála Oklahoma City 107:99.

Phoenix si poradil s Memphisem

Velmi vyrovnaný zápas sehrál domácí Phoenix a Memphis. První dvě čtvrtiny přinesly vyrovnané skóre na obou stranách. Ovšem třetí vyzněla jasně pro Suns, za které zářil Leandro Barbosa. Ten si za pouhých 22 minut na palubovce připsal 27 bodů. Čtvtá čtvrtina se pak nesla v zoufalé snaze Grizzlies náskok domácího celku smazat. Velmi aktivní byl v tomto směru Moyo, který v závěrečné pasáži nastřílel 19 bodů a celkem jich získal 33. Přesto to hostům nestačilo a prohráli 102:107.


Obdobně se vyvíjel duel mezi Miami a New Jersey, ovšem v obrácených rolí. Byli to domácí Heat, kdo musel v poslední části dotahovat náskok soupeře. Vydatně jim ke smazání náskoku Nets a otočení vývoje zápasu pomohl Dwyane Wade, který v poslední části zaznamenal 19 bodů. Domácí se tak mohli radovat z výhry 99:94.

Výsledky:

Indiana - Oklahoma City 107:99, Orlando - Portland 99:106, Phoenix - Memphis 107:102, Miami - New Jersey 99:94, Boston - Toronto 94:87.

jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události