Fotbal

Fotbalisté se při zápase prali s policií. Bili se i rohovým praporkem

Červená karta způsobila, že se v bolivijské lize poprali fotbalisté s policisty. Hráč nechtěl ze hřiště, tak si pro něj došla policie.

Tým, jehož hráči se porvali s policisty, se přízračně jmenuje Aurora, a výstřelem, který celou bitku odstartoval, byla červená karta. Zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak.


V utkání Aurory proti regionálnímu soupeři Wilstermann běžela už třetí minuta nastaveného času. Domácí vedli 1:0 a v tu chvíli byl vyloučen jejich fotbalista Eduardo Centeno. Tomu se rozhodnutí sudího vůbec nelíbilo a zareagoval po svém: odmítal hřiště opustit a neustále se pohyboval na trávníku. Rozhodčímu nakonec pomohli policisté, když si pro neposlušného hráče došli.


Brankář mlátil policisty rohovým praporkem


Policejní komando odvádělo fotbalistu za čáru, jenže v tu chvíli se ho přišli zastat ostatní spoluhráči. Vznikla z toho obrovská rvačka, během níž policisté použili pepřový sprej a fotbalisté zase své kopačky. Brankář Silvio Dulcich si dokonce doběhl pro rohový praporek a začal jím mlátit policisty do helem. Centenovi z tribun pomáhali i diváci, na policisty házeli lahve a odpadky.


Rozhodčí chtěl zápas původně ukončit, ale když se hráči uklidnili, zase fouknul do píšťalky a nechal poslední minuty dohrát. Aurora své vedení 1:0 udržela.

tn.cz / jed
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události