Motorsport

Manželská krize šéfa F1. Bude největší rozvod v dějinách?

Manželská krize šéfa F1. Bude největší rozvod v dějinách?
Zdroj: oficiální zdroj

V Británi se možná chystá největší rozvod v historii, při kterém by se dělilo 72 miliard korun. Týká se šéfa formule 1 Bernieho Ecclestona.

Podnět ke spekulacím o možném rozvodu, při kterém by došlo k dělení ohromného majetku, zavdala Ecclestonova manželka Slavica, která opustila jejich desetimilionový dům v Chelsea. Podle posledních informací bydlí bývalá modelka v tuto chvíli v bytě, který vlastní přítel devatenáctileté dcery Petry. Informaci přinesl britský deník Independent. Informaci prestižních ostrovních novin dále rozvíjí německý deník Bild, jenž píše, že si Ecclestonova manželka prý už dokonce najala i právníky.

Zdroj: oficiální zdroj

Pokud by se rozvod uskutečnil, tak by se jednalo o jedno z největších majetkoprávních vyrovnání v historii. Neomezený vládce prestižního seriálu dokázal během svého působení ve formuli 1 nashromáždit 2,4 miliardy liber (asi 72 miliard korun) z prodeje televizních práv a dalších aktivit. Většinu majetku však Ecclestone převedl kvůli vysokému britskému daňovému zatížení na svou manželku Slavicu, jejíž adresa trvalého bydliště je mimo Velkou Británii.


"Důvod, proč odešla, je ten, že lidé ve vedlejším domě provádí nějakou rekonstrukci, takže se zde jednoduše nedá bydlet. Nemohla vystát ten hluk. Nevím nic o tom, že by se chtěla rozvést,“ snaží se mlžit Ecclestone.

Příbuzní a přátelé problémům nevěří

Problémům v manželství Ecclestonových ale nevěří strýc Slavicy, Vlado Radič, jehož slavná rodina nedávno navštívila. "Nevěřím tomu. Vždycky to mezi nimi klapalo. Nikdo z nich se o tom nezmínil, když tu byli naposledy a nemyslím si, že by se od té doby něco stalo," potvrzuje Ecclestonova slova o spořádané rodince Radič.


"Nestarám se o životy jiných lidí. A jestli může dojít k rozvodu? Problémy jsou v každém manželství,“ komentovala možné rozepře kamarádka Alka, která se s Tamarou přátelí více než 30 let.

Malý velký Ecclestone a jeho nenáročná manželka

Manželství syna kapitána rybářské lodi a chorvatské modelky, který vzniklo před 24 lety, vypadalo vždy až neobvykle harmonicky a to i přesto, že je dělí ohromná věková propast. Padesátiletá Slavica je navíc o čtvrt metrů vyšší než její osmasedmdesátiletý manžel. Bývalá modelka světového návrháře Armaniho se nikdy nechvástala jejich obrovským majetkem. K jejím oblíbeným činnostem prý patří mytí nádobí, na druhou stranu pár vlastní jachtu, soukromé letadlo a malý hotel.

Zdroj: oficiální zdroj

Navzdory ohromné slávě a publicitě si Ecclestone nikdy nenajal mediálního pracovníka. Všechny hovory, které včera směřovaly do jeho kanceláře, brala asistentka a pouze se ptala, zdá má panu Ecclestonovi něco vyřídit. Absence specialisty na práci s médii dostala nejmocnějšího muže F1 už několikrát do problémů.

jvl,
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události