Fotbal

Inter pokukuje po Drogbovi, chce se zbavit zlobivého Adriana

Italské deníky přinesly zprávy o setkání Drogby a představitelů Interu Milán.

Didier Drogba, útočník Chelsea, se měl sejít spolu se svým agentem v londýnské restauraci se zástupcem kouče milánského celku José Mourinha a ředitelem Interu Marcem Brancou. 


Luiz Felipe Scolari, trenér Chelsea, nebyl právě nadšený a prohlašoval, že o schůzce neměl tušení: "Kde byl Drogba? Nevím, já s ním nespím. A nedělám svým hráčům policajta. Zeptejte se Petera Kenyona, zeptejte se Romana Abramoviče, já to nevím… já jsem jenom kouč,“ dodal Scolari. 


Jose Mourinho také prý nevěděl o setkání, neboť byl v tu dobu se svou rodinou a rodinou Rui Faria, klubového fitness trenéra, na večeři. "Nejsem si jistý ohledně budoucnosti Didiera Drogby, ale znám jeho historii v Chelsea a naposledy když jsem o něm četl v anglických novinách, tak psali že v Londýně zůstane. "

Výměna útočníků?

Později se dokonce objevily informace o tom, že Drogba posílí italský tým výměnou za brazilského útočníka Adriana a 30 milionů liber k tomu. To však zatím zůstalo nepotvrzeno. 


Scolari se snažil zlehčit význam setkání slovy: "Blíží se Vánoce, a to je vždycky čas pro agenty. Otevírají pusy na celý svět a říkají, já chci tohle, klub chce támhleto…“ 

Konečně na hřišti

Drogba je známý svou neukázněností, ale také svým výkonem v útoku. Ten ale letos neměl moc příležitostí předvést, ať už kvůli zranění kolene, nebo nešťastnému hodu mince do tribuny. Africký útočník si tak letos zahrál jen devětkrát. 


Nejspíš ale nastoupí v zápase proti Bordeaux, ve kterém jde Chelsea o kvalifikaci vyřazovací části Ligy mistrů. "Musíme se kvalifikovat tady, nebo až proti Kluži. Nejdřív jsme ztratili šanci proti Římu a teď máme druhou. Hráči ani já neočekáváme třetí šanci,“ prohlásil Scolari. Drogba v zápase možná nastoupí po boku Nicolase Anelky, který se při absenci útočníka z Pobřeží slonoviny vypracoval v nejlepšího kanonýra Premier League.

jud, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události