Fotbal

Buffon: O nabídce z Manchesteru City nic nevím

Jeden z nejlepší brankářů světa, který hájí barvy italského Juventusu, popřel zprávy o jeho odchodu do Anglie.

Třicetiletý Buffon se momentálně léčí ze svalového zranění a zpátky do hry by se měl vrátit po novém roce. V posledních dnech se hlavně mluvilo o zájmu Manchesteru City o jeho služby. Vedení Juventusu však už minulý týden uvedlo, že Buffona neprodá, navíc podle Buffona žádná konkrétní nabídka od vedení City nepřišla.

Petrodolary Juventus nezlomí

"Gigi není na prodej. Není suma, za kterou bychom ho uvolnili, a ani jsme o tom nevedli žádná jednání. Na zájmu Manchesteru City není nic pravdivého, žádnou takovou nabídku jsme nikdy nedostali,“ řekl na oficiálních stránkách Juventusu jeho výkonný ředitel Jean-Claude Blanc.


To samé nyní potvrdil také sám Buffon. "Jsem upřímný a vše byly jen spekulace. O ničem nevím a nikdo mi o této možnosti nic neříkal. Vrátil jsem se do tréninku a soustředím se na svou rekonvalescenci. Tenhle rok však už hrát nebudu," uvedl Buffon.


Buffon začal s velkým fotbalem v Parmě, kde si v 17 letech připsal první ligový start v Serii A. Poté v roce 2001 odešel do Juventusu. Na kontě má také 89 startů za italskou reprezentaci.

hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události