Fotbal

Zraněný Nedvěd nedokončil trénink

Italský fotbalový klub Juventus Turín přišel podle středečních informací serveru tuttosport.com o českého záložníka Pavla Nedvěda. Ten má podle všech informací natažený sval.

Aktuálně druhý celek italské nejvyšší soutěže se tak bude muset obejít bez dalšího zkušeného hráče. Český fotbalista bude Staré dámě výrazně chybět a to i přesto, že by se zpět do sestavy Claudia Ranieriho měl po zranění vrátit Mauro Camoranesi. Jeho návrat k týmu totiž Nedvědovo zranění zcela zastínilo.Nedvěd odkulhal z tréninku

Šestatřicetiletý Nedvěd údajně kvůli svalovému zranění nedokončil středeční trénink a půlhodiny před samotným závěrem musel své spoluhráče předčasně opustit. Podle informací Tuttosportu zatím není jasné, jak moc je zranění vážné, hráč ale bude muset podstoupit lékařské vyšetření a samozřejmě nějaké testy. Je také možné, že Nedvěd nenastoupí ve víkendovém ligovém utkání proti Lecce.

Co se stalo se Sissokem?

Středečního tréninku se navíc nezúčastnil bývalý hráč Liverpoolu Momo Sissoko, který absentoval z neznámých důvodů. O to je situace pro trenéra Ranieriho horší. Dobrou zprávou pro italského kouče tak může být jen fakt, že kromě Camoranesiho se do nedělního utkání stoprocentně zotaví i Cristiano Zanetti.

jvl, Mediafax
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události