Fotbal

Slávisté se proměnili v modely, aby potěšili fanoušky. KALENDÁŘ

Slávisté se proměnili v modely, aby potěšili fanoušky. KALENDÁŘ
Zdroj: TN.cz

Fotbalisté Slavie vyměnili opravdové zápasové emoce za herecké pózy a spolu se svými malými následovníky nafotily kalendář.

Hráči mistrovského klubu na chvíli zapomněli na život profesionálních fotbalistů a vyzkoušeli si tvrdý chlebíček světa modelingu.


"Myslel jsem si, že to bude horší. Ale šlo to. Problém byl spíše v tom, že velcí kluci pořád někam pospíchali. Pokud budu fotit kalendář i příští rok, tak doufám, že už tolik z placu spěchat nebudou,“ vyznal se ze svých pocitů z focení autor kalendáře Martin Malý webu Slavie.

Zaskvěli se Krajčík a Dřížďal

Klubový fotograf, který kromě ročních kalendářů přispívá na oficiální stránky Slavie i do Poločasu, měl na "place" vedle těch velkých také malé fotbalisty. Po boku profesionálů z A týmu se totiž na lesklý papír zvěčnily naděje z přípravky "sešívaných".Z dospělých hráčů se úlohy modelů podle Malého nejlépe zhostili slávističtí krajní obránci: "Skvělý byl určitě Matej Krajčík, který udělal stejnou pózu jako po každém zápase, když jde ze hřiště zabalený do deky. Velice mile mě překvapil František Dřížďal, který tu předepsanou scénu opakoval asi třicetkrát a v naprostém klidu. Velmi profesionální přístup také ukázal Martin Vaniak. Nemyslím si, že by herecky někdo vyloženě selhal."

Ve čtvrtek proběhne autogramiáda

Svoji úlohu bez problému zvládli i ti malí. "S dětmi se pracovalo velmi dobře. A jak malí, tak velcí kluci to vzali velmi pozitivně, s nadsázkou a s humorem sobě vlastním,“ líčil Malý, kterého koncepce kalendáře s názvem Budoucnost velmi zaujala: "Je to skvělý nápad a perspektivní myšlenka do budoucna. Samozřejmě s něčím takovým byla doslova radost pracovat, co víc si fotograf může přát...“


Každý slávista, který chce splnit přání sobě, nebo svému blízkému, si kalendář nyní může pořídit za speciální vánoční cenu 250 korun. Ve čtvrtek bude k mání na VIP recepci stadionu Eden, autogramiáda s hráči startuje na stejném místě v 15 hodin.

dfk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události