Fotbal

Podle Ronaldinha by Beckham Milán opouštět neměl

Mise Davida Beckhama v AC Milán ještě pořádně nezačala a už se mluví o tom, že by neměla v březnu skončit.

V tomto duchu se vyjádřil brazilský fotbalový kouzelník Ronaldinho, který se na spolupráci s populárním “Beksem“ moc těší. Zároveň ho ale trápí, že by měla trvat pouhé tři měsíce.


"Jsem velmi spokojen s Beckhamovým příjezdem, může nám pomoci vyhrávat. Nicméně podle mě by měl u nás zůstat déle,“ prohlásil Ronaldinho na serveru goal.com.

Gattuso: Je to podivný tah

Anglický záložník byl jako krátkodobá posila Milánských představen 20. prosince, zpět do Los Angeles Galaxy by se měl vrátit 9. března. Jeho první zápas za Milán je naplánován na 18. ledna, kdy se “rosonneri“ utkají doma s Fiorentinou.


Beckhamovo krátké italské angažmá vzbudilo debaty o tom, zda nejde jen o marketingový krok klubu, jak zvýšit prodej suvenýrů. "Je to podivný tah. Bylo by lepší, kdyby zůstal celou sezonu," poznamenal stroze záložník AC Gennaro Gattuso.

Pirlo jen tak neodejde

Britskou hvězdu ve svých řadách Milán zřejmě dlouho neudrží, italského reprezentanta Andrea Pirla ovšem ano. Respektovaný středopolař, který momentálně nabírá kondici po podzimním zranění, se nechal slyšet, že San Siro nehodlá opustit za žádnou cenu.


“Cítím se tu doma. Nechci dělat zbytečné experimenty, protože v Miláně mám vše, co potřebuji,“ vzkázal případným zájemcům.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události