Sport

Šokující dvojníci slavných sportovců

Šokující dvojníci slavných sportovců
Zdroj: TN.cz

Někteří se podobají hercům, jiní zase filmovým postavám a další dokonce zvířátkům. Dali jsme si tu práci, abychom vám v dnešní slavnostní den předložili lahůdku v podobě dvojníků známých sportovců.

Trenér fotbalové Slavie Karel Jarolím budí u svých soupeřů v Gambrinus lize podobný respekt jako filmový Fantomas u inspektora Juveho. Kromě toho tyto dva spojují ještě pomněnkové oči.

Zdroj: TN.cz

Don King je šedou eminencí boxerského zákulisí, jehož promotérská firma uspořádala řadu slavných boxerských duelů, mimo jiné i nedávný souboj o titul mistra světa organizace WBA mezi Alexejem Valujevem a Evanderem Holyfieldem. Šestasedmdesátiletý King je na svůj věk neskutečně aktivní, což však není jediný společný znak s naší veverkou čiperkou.

Zdroj: TN.cz

Shaggy je postava z populárního seriálu pro děti Scooby Doo, která tráví většinu času tím, že sní, na co přijde. Sice nevíme, kolik toho spořádá německý basketbalový reprezentant, ale podoba je nepopiratelná.

Zdroj: TN.cz

Bojovníkem za práva homosexuálů, hercem, Madoniným milencem, nevěstou, vegetariánem, zápasníkem ve wrestlingu, ale především výborným basketbalovým obráncem, už stačil být Dennis Rodman, jehož rozmanité účesy bavily stejně jako umění na palubovce.

Zdroj: TN.cz

Víme, co nemá plzeňský fotbalista Pavel Horváth společného s roztomilým syslem. Je to rychlost. Je však podobně vynelázavý. Zkuste najít další společné znaky. Nám se to nepodařilo.

Zdroj: TN.cz

Máme tu další "reinkarnaci" člověka ve zvířecí říši. Vsázíme se s vámi, že nenajdete sedm rozdílů mezi lamou a španělským basketbalistou Pauem Gasolem.

Zdroj: TN.cz


Co mají společného ruský hokejista Alexandr Ovečkin a americký herec Richard Kiel, který se proslavil jako padouch ve známých Bondovkách? Všimněte si neznatelné pihy nad levým rtem.

Zdroj: TN.cz

Je škoda, že jsme s naším hvězdným výběrem přišli dávno po natočení pokračování Hvězdných válek, protože jsme mohli ušetřit práci filmovým maskérům a tvůrcům speciálních efektů. Pokud by měl brazilský fotbalista v tu dobu volno, tak by nabídku jistě vzal. David Beckham, který natočil pouze pár bezvýznamných reklam, by jistě puknul závistí.

Zdroj: TN.cz

A je tu další adept, který by mohl ušetřit nějakou tu dioptrii grafikům, kteří si kazí zrak civěním do monitorů při vytváření filmových modelů. Hvězdný americký basketbalista LeBron James se dostal jako první černý muž v historii na titulní stránku prestižního módního časopisu Vogue.

Zdroj: TN.cz

Podívejte se, proč má ruský boxer Nikolaj Valujev přezdívku "Přízrak z druhohor". Zde není třeba dalších slov.

Zdroj: TN.cz

Hudebník Paul McCartney má oficiálně čtyři děti. Podařilo se nám však vypatrát pátého potomka. Je jím hokejista Philadelphie Daniele Briere.

Jaromír Vlček, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události