Fotbal

Prodá Portsmouth Defoea? Jen za odpovídající cenu

Spekulace ohledně odchodu elitního útočníka nabírají na síle. Člen vedení Portsmouthu připustil, že klenot Pompeys je na odchodu.

Jermain Defoe prý opustí Portsmouth. O jeho služby má zájem hlavně Tottenham, odkud do Portsmouthu před rokem přestoupil za cenu 9 milionů liber. "Vypadá to, že Jermain chce odejít. Budeme s ním o tom mluvit," uvedl vysoce postavený funkcionář Portsmouthu Peter Storrie.

Vrátí se za Redknappem?

Jermain Defoe přestoupil z Tottenhamu do Portsmouthu v lednu roku 2008, když si ho vyhlédl tehdejší trenér Pompeys Harry Redknapp. Ale poté, co od klubu odešel do Tottenhamu, se Defoe trápil. Nyní by se znovu rád setkal s trenérem, o kterém ví, že mu dá důvěru. Když tyto úmysly oznámil klubovému vedení, bylo mu řečeno, že pokud na účet Portsmouthu přijdou adekvátní peníze, může jít. "Pokud Defoe odejde, tak jen za odpovídající cenu. Vždy jsme tvrdili, že tu nechceme hráče, kteří za nás nechtějí hrát. Nemáme potřebu někoho prodávat, ale pokud chce hráč odejít, tak to je jiná situace," uvedl Storrie.Redknapp chtěl do Tottenhamu přetáhnout také Craiga Bellamyho a Scotta Parkera z Manchesteru City. Šejkové ale nabídku odmítli.

hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události